Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

madbulla 650mm

W temacie o M14 Kart kolega Mendi pisał, że pufa powyżej 580mm nie jest odpowiednia w stosunku do cylindra.

 

"Poczytałem sobie ostatnio kilka artykułów o cylindrach i w jednym z nich wyliczano słup powietrza. W skrócie: w M14 jest cylinder 0 i który skutecznie jest w stanie wykorzystać lufę do 578mm."

Edited by bartek_86
Link to post
Share on other sites
  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak tylko że nie ma madbulla 550mm :/ jest 509 ewentualnie 590, nic pomiędzy, chyba że źle szukałem ... ten nadmiar lufy powinien się zrekompensować w dalszym tuningu, dla tego o niej myśle. Ale nadal nie mam odpowiedzi na pytanie MB czy SRC?:)

Link to post
Share on other sites

1. SRC jak i MB to podobno loteria( U mnie gra , ale poczytajcie , iż niektórym teflon się łuszczy , inni dostali krzywe rury itp. ) Gdybym mógł kupić jeszcze 1 kupiłbym sprawdzony temat: SYSTEMA albo GUARDER !

2. Jak napisał kolega Bartek nie skraca się!

3. MG nie wysyła nic poniżej 400 zł ( Ja i tak bym od nich nie kupował! ) :-F

Link to post
Share on other sites
Ja i tak bym od nich nie kupował!

Dlaczego nie? Jeżeli chodzi o części i akcesoria to sporo rzeczy u nich kupowałem i było wszystko w porządku, szybka wysyłka i wszystko się zgadzało zawsze. Fakt, AEG'a tuningowanego był u nich nie kupował.

 

W stockowym AGM jest 550mm lufa.

Link to post
Share on other sites

Ekhm, tak się składa, że w AGM stockowa lufa ma długość 550mm, ja w swoim m14 AGM (jej fotki możecie zobaczyć w poście OLA;), bo to niej właśnie się rozpisał ) mam lufę Systemy 509mm i jestem zadowolony, nawet bardziej niż z M15A4 Rifle CA, mam gumkę silikonową, ale jej na razie nie zakładałem, bo dobrze śmiga na stockowej.

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites

Tak wejdzie. Kiedy wysyłałem zapytanie o tuning do ASGshopu to w odpowiedzi dostałem między innymi ten wzmocniony gearbox. Przeczytaj pare stron wcześniej jest mój post. Ale czy się opłaca to według mnie nie bo zębatki w AGM są już stalowe no i m120 spokojnie wytrzymuje ...

Edited by Quattro
Link to post
Share on other sites

jaka głowica tłoka? chyba chodzi Ci o dysze ... jeśli chodzi o głowice tłoka to jest w czym wybierać. Ja nie sprawdzałem ale faktycznie mr_ffox napisał :

"Ok wiec dysza pasuje od G36 firmy Deepfire ma prawie ta sama dlugosc co stock w AGM M14 czyli 23,5 mm."

Link to post
Share on other sites

Witam.

Będe kupować u Krakmana M14 AGM'a i chciałbym choć minimalnie poprawić osiągi mojej przyszłej M14 i teraz mam pytanie: czy?

 

- preclufa do SG550 [CA] (http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=609) wejdzie i bedzie dobrze służyć M14 (czy ma sens taka wymiana)?

 

- wymiana gumki HU na Guarder'a ( http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=193) powinna byś czynnością standartową?

 

- batka 8,4 V 1200 mAh (LARGE) powinna zostać wymieniona czy zostawić?

 

- chciałbym wymienić stockową sprężyne na M110 MadOniona (http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=656) ma to sens czy słabszą powinienem wstawić?

 

Generalnie chciałbym by tuning mieścił się w granicach 150 - 180 złotych oraz został wykonany z cześci dosępnych u Krakmana (nie chciałbym się bawić w odsyłanie cześci do nich). Co sądzicie jest to możliwe (by wykonać taki tuning)?

 

Pozdrawiam

Dinus_

Link to post
Share on other sites

Uważam, że M100 MO wystarczy, przy wymianie łożysk i prowadnicy sprężyny, oczywiście.

 

Poza tym ten typ tuningu był wałkowany mase razy, poczytaj trochę wcześniejsze posty.

 

Co do baterii to zależy ile chcesz wyciągnąć fps. Przy M100 i w górę na pewno należy zbierać kasę na nową batkę.

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...