Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na forum KWA USA istnieje temat : Km Head 1950 - 6.02 Tbb Initial Impressions (dostępny dla zarejestrowanych użytkowników), gdzie lufy KM HEAD są porównane do luf EGDI. Co do sklepu jest fajny i wysyłają do Europy (zakup 2 luf to około 200 $ bez opłat celnych) z tym, że do zakupu potrzebujesz karty kredytowej i tylko w tym systemie płatności zapłacisz za sprzęt.

 

Ciekawą alternatywą są lufy KM HEAD 6,03 do Masady o długościach 317 mm i 380 mm dostępne np.:

 

http://shop.ehobbyas...-acr-380mm.html

 

czy tu : http://www.wgcshop.c...pts&catid=&cat=

 

Edit: literówka

 

 

Edited by raubritter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wie ktoś może cokolwiek w kwestii dostępności Promyka/KM Heada o długości 247mm w Polsce? Przeszukałem chyba wszystkie sklepy, szpej.info również wykorzystałem, no i wszędzie status NIEDOSTĘPNY. Czy może nie odczuję aż takiej różnicy w swojej gietce (~410 fps, od ActionSportGames, zmieniane bebechy) i lepiej wziąć to, co już dostępne, tj. Guarder 6.02, Systema 6.04?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Potrzebna mi Wasza pomoc przy wyborze, chciałem wsadzić do mojej 416tki preclufe, ale oprócz SRC nie mogę nic znaleźć (290mm). Opłaca się dać za nią stówkę? Jak nie to proszę podajcie mi firmy, które mają lufy po 290mm. Z góry wielkie dzięki :wink:

Link to post
Share on other sites

Ktoś miał styczność z lufami Falcon z kompensacją, średnicy 6,03mm

Bądź z lufami 6,01mm stalowymi Pro-Arms?

 

Falcona 6,03mm mam w gazowym L85 i jestem zadowolony,teraz do elektryka potrzebuję jakąś w miarę sensowną lufę i zaciekawiły mnie te dwie pozycje

 

Najprawdopodobniej wszystko i tak skończy się zakupem Guardera 6,02mm

Link to post
Share on other sites

witam i pytam :)

czytam i czytam i ciągle nurtuje mnie pytanie :)

rozumiem że lufy promyka i KM są w miarę równoważne i w miarę przystępnej cenie

i tu pojawia się PDI, pytanie czy naprawdę jest o tyle lepsza od promyka i KM że warto dać te 7 stówek za nią?

 

szukam precki do snajpy 590mm zasilanie będzie zewnętrzne HP

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...