Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC custom - składak G&P ?!


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Kurczę! A nie łaska poszukać?

Na większość Twoich pytań odpowiedź już padła, nawet w tym temacie.

 

Dziś jestem jednak pozytywnie nastawiony do świata:

-Gwint 14mm prawoskrętny,

-Da się

-Masz na myśli osłony lufy? ABS.

-Wtyk "T", umiejscowienie baterii zależy od wersji - stała kolba - w kolbie, składana - w gripie.

Edited by pafcio0
Link to post
Share on other sites

Czy do "Seal'a" będzie pasował jakiś granatnik? Mowa oczywiście o jakieś wersji risowskiej. Bo mi się wydaje, że granatnik będzie za długi :???: Ktoś ma / widział fotkę tej m4ki z 203?

Pozdrawiam :*

 

Będzie pasował każdy granatnik na RIS. Są dwie wersje 'short' (do dupy) i 'long'. Lufa wersji long RIS G&P będzie minimalnie dłuższa od tłumika w SEAL. Rozwiązanie? Zamówić dłuższy tłumik (np. G&P za 30 USD).

Link to post
Share on other sites

U Szyszmysza to ja wiele rzeczy nie pamiętam :)

Wersje short granatnika znacznie ograniczają zasięg samego granatu. Zbyt krótka lufa.

 

Osobiście nie podobają mi się M203 na RIS. Wyglądają jak jaja u buchaja - tak sobie wiszą pod gripem nie wiadomo po co. Ale za to są tańsze od nowych M203 z G&P do montażu na lufie (jakieś 40 USD).

Link to post
Share on other sites

Moze i ja sie wypowiem, bo jestem uzytkownikiem WGC Custom CQB-R od ponad roku.

Z broni jestem bardzo zadowolony, na razie nic nie wymienilem. W stocku jak podaja ma ok 360 fps na 0,2, zasieg spokojnie kolo 45m. ROF mam raczej wysoki bo chodzi na baterii 10,8 od G&P. Planuje wsadzic sprezyne 120 i lufe precyzyjna w najblizszej przyszlosci. Nie mialem wiekszosci wymienionych tu problemow. Najczesciej przydazajacy sie w starych G&P czyli tapped plate u mnie nie wystepuje. No i czasem zdazy sie ze hop-upa trzeba podkrecic powtornie (ale to chyba wina tego, ze bron przyjmuje rozne drgania na siebie) Nie wiem jak z gearboxem, bo mi sie nie chce rozkrecac, ale poki co wszystko chodzi bez zarzutow. Jedyny problem jaki wystepowal/wystepuje to jakis problem ze stykami, po podlaczeniu bateri musze naciagnac mocno kable, bo inaczej bron nie strzela. Wie moze ktos jak to rozwiazac ?

Nad walorami zewnetrznymi nie bede sie rozpisywal, bo wyszscy ktorzy chca kupic wiedza jak wyglada...

Ogolnie polecam wszystkim, a ostatnio ceny G&P poszly w dol wiec tym bardziej...

Bedziecie mieli pytania to walcie smialo :)

Link to post
Share on other sites

Czy miał ktoś z tym do czynienia http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...20Custom%20AEGs ?

 

Ile mnie wyniesie sprowadzenie tego z WGC do Polski??

Jak jest w chwili obecnej z tłokami??

Czy należy cokolwiek na starcie zmienić żeby było wszytko ok?? Precka i gumka wystarczy?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. najbardziej mnie jednak interesuje: How much!

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

A opłaca sie brać? I jak jest z tymi tłokami? Czy nie lepiej wziąć normalnego G&P + M203 G&P? W tym customie urzekło mnie body z oryginalnymi oznaczeniami Colta, zastanawia mnie jedno czy rączka transportowa jest odkręcana?

 

1. W tej cenie na pewno się opłaca. Minus - nie ma gwarancji w Polsce.

2. Parę razy pojawiła się kwestia wadliwości tłoków w WGC custom. Mam propozycję - dokup do niego tłok DP z tytanowymi zębami i masz po problemie. W asgshopie mieli w dobrej, promocyjnej cenie.

3. Normalny G&P + M203 wyjdzie Ci drożej. Co gorsza, nie ma na razie na magazynie WGC długich M203 podlufowych (bo sam właśnie poluję). Chodzi o te w cenie 144USD.

4. Rączka jest odkręcana.

5. Koszt przy zakupie w HK to około 1000 zł.

6. Ocena subiektywna ale dla mnie jest to najładniejsza M16 stockowa na rynku dzięki tej prostokątnej chłodnicy.

Link to post
Share on other sites

Ja przepraszam ale zapytam bo ostatnio rozbierałem 2 sztuki WGC Custom i 2 sztuki "normalnego" (z Polski) G&P.

Czy oprócz mnie nikt nie zwrócił uwagi na badziewne kable w WGC Customach?

Kable te przypominają nbiemal w 100% kable CA (grubość, wygląd ogólny), podczas gdy w G&P kable są bardzo grube w cieńszej i bardzo elastycznej osłonce.

 

Nikt nie zauważył? Nie wierzę... :-F

 

A co do głowicy tłoka: mam taką jak w stockowych G&P zamontowaną na m130 i wali aż miło. Jedynie po pół roku takiego użtkowania zmieniłem uszczelkę na nową bo stara ciut "sklapciała".

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...