Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedno pytanie, jakiej długości jest lufa w obu replikach ( m16a3 PJ i m16a3 JG) bo niekturzy pisza ze 510mm inni ze 360 z czyms. I czy w razie czego jest możliwość zamontowania preclufy o długości 510mm czy może nawet dłuższej? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie, jakiej długości jest lufa w obu replikach ( m16a3 PJ i m16a3 JG) bo niekturzy pisza ze 510mm inni ze 360 z czyms. I czy w razie czego jest możliwość zamontowania preclufy o długości 510mm czy może nawet dłuższej? Z góry dziękuje za odpowiedź.

We wszystkich pjotach jest 363mm :roll:

Tyle, że w mojej jest już ładna precka 510mm :killer:

Link to post
Share on other sites
No i stało się, poszedł bezpiecznik, ale jeszcze gorsze jest to, że emka nie strzela na nowym bezpieczniku (taki sam 15A). Silnik w ogóle nie pracuje. Próbowałem nawet połączyć te dwa kable ze sobą bez bezpiecznika i dalej nic... bialaflaga.gif

Powtarzam pytanie i proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dexter jaka precka? Z tego co krakam mi napisał przy wymianie lufy wewnętrznej na jaką kolwiek inną potrzebna jest wymiana komory hop-up bo stock-owa nie wchodzi...

Tak więc samą preckę zainstalowałeś i weszła fajnie bez zbędnego pierniczenia się z hopkiem ?

Link to post
Share on other sites

nie mam pojecia czemu karabin ci nie strzela.Zadwoń do krakmanów najlepiej.Ja mam w swoim bezpiecznik 20A 440v i taki polecam:)

Nie powiedziałbym że metal jest gorszej jakości od Jg bo miałem też JG i sa na tym samym poziomie zato gearbox i jego wnętrze nieporównywalnie lepsze na + dla strony P&J

pozdro

Link to post
Share on other sites
PANOWIE!

 

Przy wymianie tylko lufy na precyzyjną nie trzeba wymieniać komory hop up, jednak jak chce się wymienić gumkę hop up np. na silikonową to już trzeba wymienić komorę.

Więc nie ma żadnego kombinowania :poddanie:

Zaznaczam, że cały HU mam stockowy, chociaż w tych pejotach to niezbyt trafne określenie :-F

Link to post
Share on other sites

@YodaSan

Jeśli po zetniękciu wszystkich kabelków replika nadal nie reaguje (batka naładowana ofkors), a także z nowym bezpiecznikiem ani rusz to IMO silnik poszedł z dymem. Lub też jest zwarcie na obwodach (okablowaniu) ALBO mechanizm spustowy wogóle nie zamyka obwodu i nie ma jak strzelać.

Link to post
Share on other sites

jeeb co za off top......

@jodasan może poszła ci kostka stykowa albo się wypieła ta co idzie niedaleko gearboxa;]:)

 

P.S-mod to chyba na wakacjach jest czy coś....

 

DEXTEr69 i jak osiągi na tej precce 510mm? bo zastanawiam sie też nad kupnem:)

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Co do rozwinięcia nazwy... wszędzie (pudełko, gun, instrukcja) jest pisane p&j xD

Osiągi - zwiększyła się nieco moc, bo cylinder jest do takiej lufy przystosowany, no i standardowo skupienie, ale nie potrafię podać jakichś konkretów, bo wystarczy przyjemna i efektywna gra z moją emeczką, a nie cyferki ;)

Osobiście nie wyobrażam sobie kupować m16 i siedzieć na lufie standardowej, bo to jest marnowanie rozmiarów tegoż karabina heh

edit z tego co pamiętam to (kumpel się nią trochę "zajmował") 390fpsów na 0,28 kuleczkach, ale nie wiem czy to miarodajne może być :F ...

Edited by DeXTeR69
Link to post
Share on other sites

@Antol

Nie wiem czy miałeś z tym coś do czynienia, albo czy się z tym spotkałeś. Ale jak myślisz? Czy metal body od producenta Twojego granatnika - G&P - będzie pasować do P&J 16A3? Tzn. czy nie będzie problemów zprzełożeniem GB i innych takich.

Z tego co zauważyłem to będzie pasować bez problemu, GB nie ma żadnych niestandardowych wymiarów. Więc podejdzie na 99%.

 

Antol:

Czy górnego RISa da się ściągnąć z body???

Nie, Górny RIS jest stałym elementem upper recivera (Nie da się tego body za adaptować do S-Systema)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...