Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System [P&J] cz.2


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupiłem sobie PJ16A3 a do tego korpus z komorą SRC i baterie Intellecta 8,4 (bo 9,6 nie mieli na składzie) Niestety nie widze jakoś tych obiecywanych 360fps. Na oko to nawet 300 nie ma bo osiagi ma porównywalne z AK cymy. Mało tego, po wymianie korpusu zaczęła mi sie jarać bateria i silnik (okazało sie, że Krakman przyciął śrubą kawałek kabla i pojawiały sie zwarcia). Osiągi nie zmieniły się. Poza tym niekiedy potrafi przestać strzelać i nie reaguje na nic a po chwili znowu działa. Co jest źle. Pomóżcie coś.

Link to post
Share on other sites

ale co z tymi zawiechami, bo to już mi na nerwy działa. Biore coś na cel a tu nic, żadnej reakcji na spust. A po jakiejś minucie znów działa. to samo miałęm kiedyś w starym cymowskim AK ale pozbyłem sie go. I nawet druzynowy mechanik nie miał zielonego pojęcia, co jest nie tak. Wyjmował GB - działa, wkładał, skręcał - nie działa.

Link to post
Share on other sites

Tak nawiasem to stockowy bezpiecznik daje niesamowicie duzy opor dla pradu :P Z bezpiecznikiem moglem wywalic ze 3 hicapy, po wyjeciu go dzisiaj na stzrelance wysadzilem nieporywnywalnie wiecej, oponuje za zakupem bezpiecznika lepszej jakosci chyba ze ktos nie ma takich problemow to moze jechac na straym

 

pozdro Dag

Link to post
Share on other sites

Kupiłem 3 dni temu 2 szt. PJ4 S-System. Ogólnie super tylko... Akumulatorów za cholerę nie da się zaopakować bo są za duże i mimo przeszukania forum nie da się "podszlifować" Jeden z akumulatorów po naładowaniu wydał 2 strzały i można było nim zagotować wodę :) Krakman odpowiedział że originalne są i tak do kitu i trzeba sobie dokupić lepsze. Po co są w zestawie skoro sie do niczego nie nadają. Jak ktoś będzie chciał kupić to od razu trzeba zamówić akumulator.

Link to post
Share on other sites

Dagu, nic z twojej wypowiedzi nie zrozumiałem. Mniejsza o to. Bezpiecznik mi sie spalił, kabelki łączą mi sie na izolacje, jeden z kabelków wtyka baterii intellecta się oderwał, selektor działa jak chce... Dzięki tym atrakcją 60% dzisiejszego meczu spedziłem na próbach napraw w warunkach polowych, 30% na bieganiu po poligonie i straszeniu samym widokiema pozostałę 10% na próbach strzelania. Jeszcze na polu zgubiłęm kluczyki do samochodu.

Żyć nie umierać a Replike mam dopiero jakiś tydzień.

 

Nie znam sie na elektronice. Jaki bezpiecznik kupić, żeby działał. Doradźcie bo mnie zaraz krew zaleje.

Edited by padi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...