Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chociaż dla porównania, zestaw lufa systemy + gumka systemy nie mieści się do komory G36 JG za Chiny Ludowe.

 

 

Wczoraj to wyczytałem w temacie o gumkach hop-up. Więc da się wpasować w końcu lufe z gumką systemy do stockowej komory czy nie? W tym temacie niby piszecie, że tak, ale ciasno wchodzi. Naprawdę nie chce takiej niespodzianki, że nie wejdzie.

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites

Czyli ostatecznie ten zestawik:

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=55

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=610

 

Do tego postanowiłem kupić jedną paczkę kulek 0,23 i 0,25, ale na asgshopie nie mają np extreme precision o takiej wadze. Ogólnie miałem tylko kulki, Gunfire, wspomniane extreme precision. Miałem też jakieś 0,23 excele, ale to dawno. Chce zamawiać z jednego sklepu i zobaczyłem Goldenballe. Przejrzałem coś o nich na forum i jedni polecają a drudzy nie. Chciałbym zamawiać z jednego sklepu, ale tutaj są obce dla mnie kulki. Polecicie coś czy brać z innego sklepu np extreme precision? Ogólnie przepraszam za takie trochę noobowskie pytania i teraz odchodzące od tematu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A więc to jak jest z tymi dyszami?

Jaką da się wsadzić do gietki bez żadnego przerabiania?

 

Pozdrawiam

 

Powiem, że stockowa jest szczelna miarodajnie, po odpowednim przesmarowaniu do 400 efpeesów daje radę bardzo. Polecałbym bardziej zabrać tą dyszkę do tokarza w celu zrobienia wewnątrz rowka na o-ring i zapakowania tam takowego, niż zabawa w kupno AUG'owskiej dyszy - otóż zauważyłem, że nie do każdego modelu takowa pasuje, nawet po spiłowania czoła popychacza. Ogólnie jak ktoś nie robi masakrycznych tuningów to zostawić stock, jak ktoś chce się bawić w coś więcej to jak wyżej, przy borapie ma problem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...