Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L85A1 [ARMY]


Recommended Posts

a preclufa to moze byc od emki ??

i czy silnik moze byc taki:

 

silniczek

 

-kable polecam wymienić w 2 kolejności po lufie i gumce hop up ponieważ są na prawde marnej jakości !proponuję niskooporowe z miedzi beztlenowej w silikonie fi 2mm pez porównania koszt groszowy...

 

gdzie ja takie dostane? prosze o link z reszta czesci juz sie uporalem ze znalezieniem ;]

Edited by chester
Link to post
Share on other sites
  • Replies 842
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a preclufa to moze byc od emki ??

i czy silnik moze byc taki:

 

silniczek

gdzie ja takie dostane? prosze o link z reszta czesci juz sie uporalem ze znalezieniem ;]

 

kable w sklepie z kablami ... RTV itp...

o silniku jest wyżej napisane !!!

a preclufa od czegokolwiek co ma 510mm (bo po co montować krótszą )

Link to post
Share on other sites

ok dzieki za caly opis tego co mam wymienic :)

 

p.s dzisiaj ja wyprobuje jak bedzie hasac w stocku ;) a upgrade zrobie za miech po nast wyplacie i sobie porownam z tym jak dziala tera a jak po tuningu

Edited by chester
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - mam kilka pytań, wątpliwości i niestety bardzo ograniczony dostęp do netu (tylko w pracy) więc proszę o zrozumienie i odpowiedz jeśli ta nawet już kiedyś padła. Po prostu nie mam czasu/możliwości przeczytać na spokojnie wszystkich stron obu tematów o R85. Oczywiście wiele wątpliwości rozwiał mi post Cichegoop (chyba dobrze odmieniłem ;-) )- dzięki.

Pozostało jednak kilka niejasności więc:

Po drugie pytania:

-tłok, cylinder, sprężyna to wersje długie czyli pasują części od PSG. A czy również od SR 25? Chodzi mi przede wszystkim o tłok.

- jakie głowice pasują do tłoka - zarówno do stokowego jaki i do tego od G&G (jeśli się zdecyduję na R85 raczej od razu go wymienię)

- Cichyop pisze że stokowe zębatki mają przełożenie bardziej zbliżone do torque up. Proszę o potwierdzenie że standardowe zębatki - oczywiście w zestawie tłokowa od SR25, środkowa od M14 i silnikowa standardowa jak w boxie V2/V3 - nie będą działać.

Proszę o potwierdzenie że chcąc wymienić zębatki potrzebuje kompletować zestaw Torque Up (lub zastosować coś z gotowych rozwiązań np G&G).

- czytałem, że pasuje prowadnica sprężyny od boxa v3 czy to prawda?

To chyba wszystko - na razie zapewne. Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.

Link to post
Share on other sites

A więc pragnę podzielić się tą wiadomością ze światem. Stałem się szczęśliwym użytkownikiem L85A1. Na początku to to nie bardzo chciało strzelać... kulka leciała na porażającą odległość 25-30 m. Po wymianie HU na sylikon Guardera eLa przerosła me najśmielsze oczekiwania! dokładnie 53 m celnego zasięgu na Excelach 0,25. Strzelałem w drzewo o średnicy 20 cm. Kultura pracy także niesamowita. Można by ja spokojnie porównać do CA. W przyszłym tyg mam zamiar zrobić mały tuning- M120, Tłok G&G i zapewne nowe kable i MOSFET. Po zabiegach dam znać jak się będzie spisywać. Jedyny minus jaki ja odczułem to lekkie przeważanie repliki na tył. Lecz po przyłożeniu jej do ramienia wszystko się diametralnie zmienia ;). Po za tym prostota rozkładania- jeden pin z tyłu drugi z przodu- bach. Replika w dwóch częściach.

 

W każdym razie chyba najlepszy chińczyk jaki wyszedł do tej pory! Polecam każdemu.

Edited by DaRaQ
Link to post
Share on other sites

hmm jak narazie stockowo mi strzela na ok 35-40m w miare celnie tak ze trafiam w przeciwnika wiec co bedzie jak wymienie hu na silikona tj wyzej i preclufke :D ale poki co wydam kase na oporzadzenie (do konca sierpnia) i nastepnie kase przeznacze na tuning eLki ;]

Edited by chester
Link to post
Share on other sites

A więc jak na razie wymieniłem Hopa i Dałem preckę 6,04 z Systemy. Powiem wam że nawet w stockowej konfiguracji te dwie rzeczy niesamowicie poprawiają osiągi. Może nie jeśli chodzi o FPS ale o zasięg i celność.

PS:

Wiecie co by było piękne? Gdyby ktoś wydał AG36 do L85 z G&G. Bo jak na razie jest tylko ze stara i nie pasuje ;/.

Link to post
Share on other sites

Może nie jeśli chodzi o FPS ale o zasięg i celność.

 

 

fps to przede wszystkim zasięg.... po części również celność...

czym szybkiej kulka leci tym jest mniejsze prawdopodobieństwo że zmieni tor lotu przez np. wiatr, dodatkowo daje bardziej prosty tor lotu =] ...

Link to post
Share on other sites

to jest moj 1 aeg i po prawie miesiacu uzywania i 3k wystrzelonych kulek (w tym z 500 na HU bo nie dokrecilem srubki :P ) jestem z niego zadowolony

 

tak wiec warto kupic eLzunie bo to metal z przeciazeniem na bark jak real bron (dla tych co lubia ten efekt to duzy plus) co daje duza zwrotnosc (dobry do budynku i gdzies w krzaki) w krotka bron dluga lufa stockowo dosyc celna (i tak jak wczesniej pisano lekki upgrade i celnosc niesamowita) molby miec troszke wiecej fps ale to sie da zrobic ;]

 

koszt 540 + przesylka + lekki tuning (dla fps i lepszego skupienia) i ladnie smiga ;) pozniej mozna upgrade na zywotnosc i mamy replike na lata (tak mi sie wydaje xD )

 

to tyle ode mnie pozdro

Link to post
Share on other sites

We wrześniu będę rozkładał mojego stara żeby włożyć lepsze zęby i lepszy silnik. Postaram się wtedy zamontować AG36 w army. Przerabianie głowicy od V6 szczególnie guardera to ciężki kawałek chleba :/ ja do mojego Stara wstawiłem po bardzo długiej zabawie dremlem ale do g7g i army trzeba wycinać dużo więcej. Cięcie precyzyjne w stali nierdzewnej dremlem jest męczące :D

 

EDIT: Na pewno trzeba będzie zrobić sobie przedłużenie lufy zewnętrznej. Bo w oryginale jak i w Starze Lufa zewnętrzna jest dłuższa o parę cm.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

EDIT: Na pewno trzeba będzie zrobić sobie przedłużenie lufy zewnętrznej. Bo w oryginale jak i w Starze Lufa zewnętrzna jest dłuższa o parę cm.

 

yy ale jedna rzecz, z tego co widziałem to replika stara jest krótsza, army i g&g są właśnie dłuższe....

 

af52e5d2eab8ff8f.jpg

Edited by cichyop
Link to post
Share on other sites

KicpA- gdyby udało ci się zamontować AG36 do eLki wychwalałbym cię pod niebiosa ;). Więc będę Cierpliwie czekał.

 

DaRaQ to chyba nie będzie trudne... przecież AG36 jest montowany w L85A2 :uśmiech:

 

Tu jest zdjęcie ukazujące dzielnego brytyjskiego żołnierza z jego eLka pod którą jest podczepiony ten granatnik.

 

Jeśli się mylę proszę mnie poprawić (jestem początkujący) ;-)

 

Pozdrawiam $wiatek

Edited by swiatek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...