Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Otóż kupiłem u MIWO worek na odzysk (taki) i szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś takiego, czyli bardziej sztywnej oraz mniejszej konstrukcji. Tym czasem ów worek z MWO to po prostu duży na 30x40cm WÓR. Osobiście nie wyobrażam sobie z lataniem z takim czymś na udzie (worek wisi na pasie ale zasłania całe udo) i jeszcze magi w środku podczas akcji. Ale może się nie znam, w końcu nigdy nie miałem do czynienia z innym "dump bagiem". Nie chcę, aby mieścił on 10 czy 15 magów, wystarczy 4-5. Czy w takim razie:

 

a)coś jest źle i odesłać towar?

b)wszystko jest jak ma być, tylko ja się nie znam?

c)próbować jakoś zmniejszyć worek?

d)przeznaczenie tego worka jest nieco inne niż sobie wyobrażam?

e)jakie są jeszcze sposoby na "pozbycie się" pustego maga?

f)gdzie można kupić takiego dump baga, jakiego sobie wyobrażałem?

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, nie znasz się.

 

Po drugie, widziałeś co kupujesz, więc pretensje możesz mieć jedynie do siebie.

 

Po trzecie w realnych działaniach wywalasz kilka/kilkanaście magazynków. Worek musi być odpowiednio wielki.

 

Po czwarte, sposobów na pozbycie się pustego magazynka jest tysiąc. Można schować do ładownicy, za pazuchę, wywalić w krzaki, zakopać (a nóż coś wyrośnie), rzucić w przeciwnika.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za konkretne odpowiedzi. Arafat a jak chcesz siąść to co robisz z tym workiem? I czy nie przeszkadza on zbytnio przy manewrowaniu? Wiem, głupie pytania, jutro bym sam przetestował ale niestety nie załapałem się na żadną strzelankę. I czy jest sens noszenia takiego worka w taktyce zielonej?

Link to post
Share on other sites

Maxpedition Rollypoly występuje w trzech rozmach. Sprawdź na military.pl. Ten wór nie musi być taki wielki. Swój też możesz zmniejszyć a w zasadzie spłycić. Przeszyj na dole, utnij nadmiar, wywiń na lewą stronę i przeszyj ponownie tak by w środku utworzył się wałeczek z ukrytą resztką obciętego materiału. Oczywiście najlepiej na maszynie ale ręcznie też dasz radę. Dodatkowo możesz sobie wszyć sznurek lub okrągłą gumkę, którą będziesz mógł obwiązać wokół uda dzięki czemu worek będzie mniej latał.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za konkretne odpowiedzi. Arafat a jak chcesz siąść to co robisz z tym workiem? I czy nie przeszkadza on zbytnio przy manewrowaniu? Wiem, głupie pytania, jutro bym sam przetestował ale niestety nie załapałem się na żadną strzelankę. I czy jest sens noszenia takiego worka w taktyce zielonej?

Siąść? Hmm nie testowałem jednak klęknąć można bez problemów. Równie dobrze możesz zaczepić go na pasie z przodu więc siadać powinieneś bez problemów. W zielonej, o ile masz low-capy bądz real-capy to tak

Link to post
Share on other sites

Miejsce gdzie montujesz worek zależy tylko i wyłącznie od Twojego własnego zdania. Noś tam gdzie Ci wygodnie i pozwala skutecznie działać ;-)

 

Sprawdzaj kilka opcji i wybierz najlepsza. Ja preferuje na lewym biodrze (jestem prawo ręczny). Jak klękam to worek nie zasłania mi panelu udowego (co występowało przy noszeniu z przodu).

Dla mnie do szeroko pojętej czarnej taktyki ulubione wyjście ;-) Z zielonej jestem cienias to się nie wypowiadam.

Link to post
Share on other sites

Na stronie Miwo-Military widać fotki, to co pokazałeś jest zupełnie inne,

nie masz więc po co składać reklamacji. Żadnych podstaw.

 

Co do samego worka, mi też wydał się zbyt duży dlatego zamówiłem

mniejszy. Poprosiłem w zamówieniu o konkretny rozmiar i taki uszyli.

Link to post
Share on other sites

A czy ja tu mówiłem o jakiejś reklamacji? Klient ma prawo do zwrotu towaru do 10 dni od jego otrzymania bez podania przyczyny.

 

Tylko pytanie tutaj czy:

 

a)odesłać i zrobić sobie/kupić mniejszy, sztywny

b)przerobić

Edited by Equil
Link to post
Share on other sites
A czy ja tu mówiłem o jakiejś reklamacji? Klient ma prawo do zwrotu towaru do 10 dni od jego otrzymania bez podania przyczyny.

Trzeba być młotkiem żeby zobaczyć na fotce luźny worek z materiału,

a spodziewać się torby i później przez to zwracać towar. Na miejscu

ludzi z Miwo-Military następne twoje zamówienie wywalił bym do kosza.

Link to post
Share on other sites

foka, nie czepiaj sie, to usztywnianie jest takie taktyczne... co do workow na odzysk, to mowiac szczerze dla mnie sa lepsze od torby, glownie dlatego ze po zwinieciu zajmuja naprawde malo miejsca, a torby (najczesiej przenoszone na udzie) zajmuja przestrzen ktora moznaby lepiej zagospodarowac (ladownice udowe na ten przyklad). co wiecej wiekszosc workow miesci jednak wiecej rzeczy niz torba, przez co bardzo czesto uzytkownicy tych drugich mimo wszystko posiadaja jakis worek lub upychaja puste magi pod koszulami, w kieszeniach cargo w spodniach i jeszcze w Bog jeden wie jakich miejscach. Ale tez nie da sie ukryc, ze w warunkach airsoftowych nie istnieje koniecznosc wrzucania duzej liczby magow do workow/toreb, poniewaz kontakty ogniowe trwaja czesto po kilka minut... rzadko sie zdarzaja dlugotrwale wymiany "ognia" miedzy jakimis grupami, a jak juz takowa ma miejsce to czesto przyjmuje postac walki pozycyjnej, a co za tym idzie magi moga leciec nawet na glebe (choc trzeba sie wowczas liczyc z tym, ze czyszczenie takowych bedzie pozniej niezbedne, czego mozna uniknac wlasnie posiadajac spory worek na odzysk)...choc czesto jedyne co jest potrzebne w wymianach ogniowych to szybki palec i kompletne olanie grzechotki podpietej do giwery...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...