Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzisz dla jednych replika za 400zł jest tania i może ten ktoś nazwać ja sobie "szitem" a dla drugiego 400zł to majatek i zbierał na nia pare miechów. Mi replika za 400zł wystarcza i nie mam zamiaru wiecej wydawać... Jakby sie nie patrzeć replika za 400zł jest dla mnie drogą replika :-F

Link to post
Share on other sites

Popieram przedmówce niektóre rypliki osiągają cene prawdziwej broni palnej bo dać 2500 czy 3000 złociszy to sporo i wtedy sprzęt za 500 wydaje sie dziadostwem i chłamem z bazarku, proponuje ustalić trzy kategorie do 250 zł prędkością do 300FPS. druga do 500zł pow 300 FPS i ostatnia od 500 przeszło 400 FPS. Czyli kópiłes karabinek klasy sredniej, cenowo jak i w osiągach.

Link to post
Share on other sites

:-F nie ma tutaj o czym gadać na ten temat i tak licza sie umiejetności a nie kto jaki sprzet posiada... jest takie przysłowie fajne :-F "mnóstwo sprzętu zero talentu..."

nie piszmy już o tym bo to nie jest na temat...

co do samego karabinu fajny jest, kupiłbym go ale boje sie tej przesyłki cła nie cła urzedy itp. troche zabardzo problemowe...

Link to post
Share on other sites

A do jakich?

Jeden mod przeżuca tematy o tego typu replikach do tanich... Inny z kolej mówi że sie nie nadaje do tanich... No tosz kurwa zdecydujcie sie do chuja pana.

Przepraszam za wulgaryzmy ale mnie rozbrajacie :lol:

Po pierwsze nie używaj wulgaryzmów, po drugie pisz zgodnie z zasadami ortografii ( choć w przypadku "tego pana" napisałeś poprawnie).

Link to post
Share on other sites

Fakt z tym "przeżuca" troche dałem ciała :lol:

"no tosz k...wiatek" to tak specjalnie

Wulgaryzmy spowodowane tym że co chwila widze jak ktoś krzyczy "do tanich", etc... a za chwile ktoś inny z kolei "to sie nie nadaje do tanich"...

Tyle.

 

Co do tematu - dzisiaj ide po karabin więc i jakiś krótki opis sie znajdzie.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Dboys M4 R.A.S. (BI-5181 fullmetal)

 

dsc06555ra3.jpg

 

Pierwsze wrażenie po wyciągnięciu z pudełka - dobrze wykonane body, odpowiednio ciężki. Wszystko z metalu! Oprócz kolby i rączki przy spuście oraz rączki foregrip'owej.

 

dsc06557vd1.jpg

 

Puszka nie jest może najwierniej odzwierciedlona, lecz nie wygląda tragicznie. Jako puszka na baterie, spełnia swoją rolę znakomicie. Tutaj chciałbym nadmienić że bywa na początku ciężko pociągnąć kable do niej. Ale ostatecznie dałem rade:

 

dsc06559ut8.jpg

 

Chciałbym zwrócić uwagę na nietypowy tłumik płomienia:

 

dsc06560un1.jpg

 

Krótko opisze wrażenia z bardzo wstępnego przestrzelania repliki. Otóż co od razu rzuciło mi sie w oczy to BRAK problemów z oddawaniem strzałów, znanych z replik P&J. Posiadałem wcześniej P&J S-system I gen. i tam stockową baterie można było umieścić tylko w jednym miejscu - śmietniku. Tutaj na stockowej baterii (naładowanej jeszcze w H-K) można było wypróbować karabinek. Strzelał bez problemu. Zarówno semi jak i auto bangla jak marzenie (doświadczenie z P&J wpłynęło bardzo na moje obawy w tym zakresie);

Hop-up - zastanawiam sie dlaczego ludzie mówią że ten hop-up nadaje sie do wymiany. Zdaje sie działać i to działać tak jak należy. Skupienie w miare powtarzalne, odnotowuje sie lekkie skręty w lewu bądź prawo. na DUŻYM dystansie. Łatwy w regulacji;

Magazynek - podaje kulki bez problemowo jednak chwieje sie w gnieździe. Mały problem.

Kolba - giba sie nieznacznie, na to też coś sie zaradzi;

Zasięg - 45m lekką ręką. ROF przyzwoity jak na chińską baterie. Dźwięk wystrzałów bardzo miły dla ucha. Szczególnie uderzenia tłoka...

Co by tu więcej... Póki co chyba tyle mogę sie wypowiedzieć. W sobote na strzelance zobaczymy jak sprawdzi sie w boju.

 

Widok ogólny na szczegóły:

 

dsc06562tf4.jpg

 

dsc06564sg1.jpg

 

Myśle że jest to alternatywa dla P&J! Wart zakupu.

Z pozdrowieniami, Ernest Scizo.

 

Aha i jeszcze jedno, ja zdjąłem okładziny z foregripa, lecz oczywiście są one w zestawie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...