Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

 

Ostatnim czasem udało mi się kupić M4 CQB-R od BOYI po okazjonalnej cenie i mam pytanie co najlepiej powymieniać w środku? Jest to pełny stock, nic nie zmieniane. Wiem, że na początek oczywiście gumka hop-up, ale chciałbym wiedzieć jaka konkretnie, tak samo z lufą precyzyjną, jakiej firmy? W jaką baterie najlepiej się wyposażyć?

Edited by Sokoov
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, mam pytanko odnośnie repliki. http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1230

Polecacie tą replikę za taką cenę? Jak z żywotnością GB, wytrzyma rok intensywnego dosyć użytkowania? Czy lepiej kupić jakąś emkę od SRC za podobne pieniądze? Ogólnie, która to może być generacja? I czy ta wymiana sprężyny przez zbrojownię, jest korzystna, czy niekorzystna dla żywotności repliki?

Link to post
Share on other sites

Wymiana sprężyny zawsze jest niekorzystna dla żywotności, chyba że wymienisz także inne podzespoły gearboxa. Ja za BOYI'em przepadam, serię RK mają porządną, a eMek w tym zakresie cenowym raczej wybitnych nie znajdziesz, chyba że ICS. Ja nie słyszałem by ktoś narzekał na BOYI'e... wg. mnie kiepskim rozwiązaniem są te atrapy lasera ( czytaj: pojemniki na baterie), to tylko psuje wygląd tego karabinu. Wiadomo, SRC ma świetne wykonanie i wykończenie. Za 7 stów (a nawet mniej) możesz kupić M16 JG, tylko że on nie posiada RIS'ów.

Edited by chrislacorunna
Link to post
Share on other sites

Co do wyglądu, to mi wszystko jedno. Poważnie zastanawiam się jeszcze na SRC, na risach za bardzo mi nie zależy, ale nie ukrywam przydało by się. Co do tych SRC, to coś nie mogę znaleźć opinii na ich temat, może przez to, że są krótko na rynku. W każdym razie dziękuję za szybką odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

"Kolba odkręciła się od reszty body i nie wiem jak ją z powrotem przykręcić. Potrzebuje rozłożyć kolbę przykręcić śrubę wystającą z kolby i skręcić kolbę z powrotem. Ktoś wie jak rozkręcić kolbę, bo mi to nie idzie? "

 

Jeżeli chcesz zdjąć kolbę to nie ma potrzeby jej rozkręcania. Ten uchwyt do wysuwania kolby(który się wciska aby wysunąć) po prostu zamiast nacisnąć to ciągniesz w drugą stronę i ściągasz kolbę. Aby odkręcić prowadnicę należy ściągnąć kolbę po czym odkręcić śrubkę z boku i dalej to masz potężną śrubę w środku prowadnicy i jesteśmy w domu.

 

 

Odnośnie bebechów też uważam, że są do kitu i powymieniać trzeba dużo rzeczy ale po gruntownym "remoncie" jestem zadowolony i replika wytrzymuje naprawdę wszystko:)

 

 

 

Pozdrawiam

Edited by legniczanin
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Jestem posiadaczem tej m4 ris z dropzone od dwóch dni i jak narazie jestem zadowolony, miałem pewne problemy bo nie dostałem imbusa do atrapy lasera ale jakoś sobie poradziłem, magazynek nie wchodzi ale to kwestia otwarcia klapki wyrzutnika łusek i nakierowanie komory na magazynek, problemu z baterią nie miałem aż mnie zdziwiło bo większość opinii jakich widziałem to pretensje o baterie, szyny ris w porządku ale na jednej stronie była trochę ''uszkodzona'' trzeba to było nożykiem lekko zdrapać i gra, co pewien czas tak co 20 strzałów na semi zacina się i trzeba przełączyć na auto wystrzelić jedną kulkę i znowu gra(nie wiem czego to jest wina-może jakieś propozycje???),zobaczymy jeszcze jak spisze się na strzelance, jestem zielony i jest to moja pierwsza replika więc proszę o pomoc:

jak w te miejsce:

http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc00143sf.jpg/

wsadzić to:

http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc00144a.jpg/

szukałem i szukałem i nie mogę dojść, jak będę miał aparat i jak ktoś chce to mogę zrobić dokładne zdjęcia, z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...