Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UHC - DESERT EAGLE vs. UHC - Ruger KP85


Recommended Posts

  • 1 month later...

Osiągi: zasięg skuteczny ok 35-40m, całkowity gdzie kulka opada ok 45m.

Żartujesz sobie?? :strach: Pistolet i zasięg skuteczny 40 metrów?? :strach: Tyle to mają karabinki elektryczne z długimi lufami :poddanie: Nawet gazowy pistolet nie ma 40 metrów skutecznego zasięgu a co dopiero sprężynowy :wink:

 

Lepszy od Rugera jest DE. O wiele lepszy zasięg skuteczny, można bez problemów ładować kulki 0.2g. Trochę jest plastikowy, ale jego "umiejętności" sprawiają, że jest to odpowiednia broń dla początkującego ;)

Tylko że DE jest strasznie wielki ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam tego desercika jest bardzo dobra bronią, celowanie też dobre, ale ma wady wiem że jak strzelałem kulkami 0,12 (żółtymi) to lufa sie zatkała i przestaje strzelać ale żaden problem było je wypchać po za tym gdy strzelasz 0,12 strasznie skręca w boki i na dół drugą jego wadą jest magazynek ponieważ nie widać ile kulek pozostało w magazynku, ja nie znalazłem więcej wad broni jest dobra i czuć że ma sie ją w ręce polecam tego gnata

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Z kulek 0.25 g tez ladnie strzela,wiem bo też mam ten pistolet, ale lepiej uzywać 0.20 g.Ale ten DE jest niesamowicie wytrzymały mam go ok 2 lat ( kupiłem nowy) i nadal super strzela tylko troche stracil celnośc w poziomie ale ogólnie to super replika za malą cene.Ale troche razi plastikiem i troche malo szczegułów ma.Jak cchesz miec lepszą replike to polecam Desert Eagle 50AE firmy KWC Też mam ten pistolet ale ten KWC to juz full wypas, 100 % wyglad jak orginał ,rozbieranie jak orginał dobra celnośc ,zasieg skuteczny kolo 30 m i ma regulowany hop up !! jedyna replika spreżynowa która ma regulowany hop up ale cena jest 3x wieksza niz ten co podałeśw linku. ( uff ale sie rozpisalem :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...