Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

K.A.B. już wszystko jasne. Po prostu źle przeczytałem na początki i tkwiłem w przekonaniu, że Arafat napisał, że chwyt QR ma być z tyłu. To mi nie pasował, ale już ok. Sorry za zamieszanie. Tak czy inaczej, kamizelka do odwrócenia.

Link to post
Share on other sites

Sory za OT!

Foka możesz mi powiedzieć co twój post wnosi do tematu?? Jesteś SuperModeratorem, a piszesz posty jak jakiś początkujący użytkownik forum, powinieneś dawać przykład i usuwać takie posty, a nie je pisać.

 

A wracając do tematu. Moim zdaniem Max noś kamizelkę jak ci wygodnie!!

Link to post
Share on other sites

A ty żeś też wniósł od cholery do tego tematu. "Noś kamizelkę jak Ci wygodniej" - weź sie koleś nie kompromituj. to tak jak byś chciał kurna nosić koszulkę tył na przód, bo Ci wygodnie... . Nie dość, że wyglądasz śmiesznie i żałośnie, to jest w ogóle niepraktycznie i bez sensu... .

Link to post
Share on other sites

A wracając do tematu. Moim zdaniem Max noś kamizelkę jak ci wygodnie!!

Oczywiście nie zwracając uwagi na takie pierdoły jak całkowicie niedostępny (bo z tyłu po lewej, pod łopatką) uchwyt szybkiego wypięcia.

Ale co tam, ważne, że wygodnie.

Wiesz, tak na marginesie - z palcem na spuście, a nie poza nim też jest wygodniej...

Link to post
Share on other sites
Teraz przypomina mi sie stara dyskusja, a propos mojego starego STRIKE chest harness, gdzie magi mialem po prawej stronie...
Ja tam pamiętam jak miałeś na plecach poprowadzone pod pachy paski, które miały się krzyżować i mówiłeś, że dziwnie leży :D
Link to post
Share on other sites

Moze zle lezy pzrez te uber pro naszywki? pomsyl nad tym.

 

Nie tyle chodzi o same naszywki co ich układ sprawił, że kamizelką zawładnął Szatan :twisted:

 

666tr6.th.jpg

 

146 stopni*(3 naszywki + wspołczynik pr0relacji=1,561)= 665,906 ~= 666 :strach:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...