Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja mam. To jest to czego chciałem i więcej niż oczekiwałem. Narazie nie oddałem zbyt wiele strzałów. ok. 200 kulek. Bezawaryjnie. Jedno naładowanie maga - jakieś 40-50 strzałów. Nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć bo poprostu nie liczyłem kulek. Ciężki i kopiący. Na zagranicznych forach zbiera niezłe recenzje (co pewnie wiecie). 199 Za full metal+blow back (+niezła moc)? To mówi samo za siebie.

Pozdro

 

Aha zapomniałem dodać: na body nie ma żadnych mejd in czajnów itp, jedynie na rękojeściach które można zjechać, ew. wymienić.

Edited by Pissmejker
Link to post
Share on other sites

Wiecie może gdzie można dokupić magazynki?

Już znalazłem tutaj można kupić całkiem przystępna cena magazynka :uśmiech:

Właśnie się zastanawiam nad kupnem broni bocznej mam do wyboru :

1. EG-707 FULL METAL [bELL]

2. Mk23 Heavy Weight Gas Pistol [sTTI]

Jednak więcej czynników przemawia na korzyść Bella.

Edited by rahim9992
Link to post
Share on other sites

Sprawa jest prosta : SOCOM nie ma BB , ale mocy ma w niebiosa, a z tlumikiem to juz wogole. Do tego dosc bez awaryjny, dobrze wykonany(kopnijcie mnie z bledu, jesli sie myle). M9 BELL'a ma blowback, jest troszke slabszy, ale jest full metal, kosztuje 4 zl wiecej, wiec chyba warto. SOCOM powinien byc bardziej oszczedny.

 

ja bym oczywiscie wybral M9.

Link to post
Share on other sites

Taa, socom z pewnością moc ma olbrzymią. :o Szkoda tylko, że powyżej 25 metra trafienie w człowieka to loteria. Ahhh no i te piękne syfonujące magi z których co jakiś czas wypada/łamie się ten plastik przytrzymujący kulki. Jeżeli Bell jest taki jak mówią to nic tylko brać :)

Edited by ninjagrayfox
Link to post
Share on other sites

Chciałem sie spytać jeszcze jedno. Otóż widziałem filmik z Hi Capa 5.1 od WE i tam facet wkałdał do magazynka 6 kulek, po wystrzelaniu sześciu kulek zamek został w pozycji cofniętej... czy tak jest też w innych gaziakach z BB, że jeżeli włozy się inną niż maksymalna ilość kulek do magazynka, to zamek zostanie w pozycji cofniętej po ich wystrzelaniu, a nie po wystrzelaniu powiedzmy 23 kulek, całej pojemności magazynka? I przede wszystkim: Czy tak jest też w Bell EG-707 ??

Edited by Chacal
Link to post
Share on other sites

A nie lepiej niż wydać kasę w błoto dostać odpowiedz ? Po prostu chcę wiedzieć jak jest hu ustawiony (na jakie kulki).

 

Napisz do krakmana, albo do właściciela. A .20 sobie kup i tak, na pewno Ci sie kiedyś przydadzą.

 

A co do tej samodzielności - dzisiejsze dzieci są rozpieszczone, nic samemu sie nie chce robić :P

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...