Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, w mojej 190'tce nie widzę nic, co by miało taki kształt. Choćby częściowo. Może coś ci spod okładziny wypadło? W HFCcie jest pod nimi trochę miejsca, są takie jakby wytłoczone.

 

myślę ze najłatwiej byłoby sprawdzić co to za część zdejmując zamek i sprawdzając czy gdzieś czegoś nie brakuje. Aha, firefighter nie napisałeś jednego, czy BELL strzela bez tej części? bo to chyba najważniejsze...

Link to post
Share on other sites

Tak strzela a w zamku sprawdziłem i nic nie widać

Jeśli ktoś wie to powiedzcie jak wyjąć lufę żeby zmienić gumkę Hopka bo z instrukcji jestem noga a w zasadzie tak jak pokazuje instrukcja demontaż lufy jest niemożliwy.

 

czy BELL strzela bez tej części? bo to chyba najważniejsze...

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Witajcie!

Jeżeli chodzi o demontaż lufy, to niestety masz rację - instrukcja "kłamie" i to mnie najbardziej zdenerwowało. Osobiście jeszcze jej nie demontowałem, ale to co wiem, to trzeba zdjąć cały system BLOW-BACK!

 

Odbiegając od tematu, to właśnie dzisiaj dosyłam swojego BELL'a na reklamację - gdyż jak pisaliście - zamek powinien pozostać w tylnym położeniu po oddaniu ostatniego strzału. Mam nadzieję, że mi ją uwzględnią!

 

:uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Hey!

Ja swoją kupiłem na: http://www.sklep.airsoftguns.pl/ (to ten sam sklep we Wrocławiu) - chociaż moja nie ma takiego napisu, to na opakowaniu (kartonowym) widnieje zdjęcie, identyczne jak na Twoim zdjęciu - nie robi to znaczącej różnicy, gdyż BERETTA i TAURUS to prawie to samo. Brazylijska firma TAURUS wykupiła upadającą filię włoskiej BERETTA i produkuję tę samą broń pod własną nazwą.

 

Kiedy sprawdzałem dystrybutora na Europe: http://www.cybergun.com to tam też był opis, że replika ta TAURUS! Mnie trochę zdziwiło że w sklepie był inny opis!

 

RysiekD - sprawdzałeś czy Twoja replika ma system BLOW-BACK (na stronie w/w napisali, NON), aha - czy możesz zdemontować lufę?

Link to post
Share on other sites

Mój w kartonowym opakowaniu i wytłoczce z pianki wygląda tak i nie ma napisu na zamku.

Kupiłem u Krakmana niestety nie dodają tej części którą Ty dostałeś

img5255os7xq1.th.jpg

 

Ale zastanawiam czy można na Gun Fire zakupić ten dopychacz kulek skoro dodają go do repliki.Przydał by się na wszelki wypadek.

Edited by firefighter
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Byłem dzisiaj we Wrocku w gunfire po zamówienia jakie składałem i odrazu jak tam byłem to obczaiłem tą berette co się okazało ta partia właśnie zamiast w pudełkach sprzedawana jest w walizkach i w środku oprócz uszczelek znajduje się też zapasowy tłoczek :). Sama replika posiada na zamku oznaczenie taurus'a jak na zdjęciu kolegi wyżej :) Czyli taka teraz partia przyszła i tak jest sprzedawana :). Zakupiłem ją odrazu, chrono wskazywał 90 - 93 m/s ;) jak ktoś chce więcej info to pisać :).

Link to post
Share on other sites

No i ja wreszcie doczekałem sie swojej :)

0.2 lecą w góre jak szmaty, aż sie bałem czy w głowe nie dostane ;D Musze skombinować jakieś o.23 i o.25 i zobacze jak to będzie.

A mam jeszcze pytanie: Czy wam też jedno napełnienie starcza na jednego maga? I czy wam też trzy ostatnie kulki wpadaja do komory blokując zamek w połowie? I jeszcze miałem takie dziwne zjawisko ( być może to z zimna ), że przy dziewiczym napełnianiu maga bylo wszystko gites, a przy następnych połowa uciekała mi bokiem i leciała w ręke ( bez obaw, ładować gazem umiem ;p ) Też mieliście takie problemy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...