Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

No i kit !

Włamał mi się kawałek plastyku od części ,która wpycha kulkę z magazynka do lufy.Gunfire napisał ,że to uszkodzenie mechaniczne i gwarancja tego nie obejmuje.Czy można tą część dokupić czy też skleić?

szkoda bo m9 mam może z 1,5 miesiąca i nawet pół butli gazu nie zdążyłem wystrzelić.

:poddanie:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukaj cylindra do TM'ki, będzie pasował. Drobny problem jest taki, że musiałbyś go z Japonii ściągać, ale wbrew pozorom te części nie są takie drogie. Kiedyś pytałem gościa o cylinder do Ingrama, rzucił cenę w okolicach bodaj 80 zł razem z wysyłką.

Link to post
Share on other sites

Tak w kwestii mojej Beretki, którą odesłałem do Krakmana na gwarancję - otrzymałem takiego maila:

"witam

replika dotarła do nas 24-10-2007 usterka zostanie usunięta w ramach gwarancji niestety ze względu na nawał pracy w naszym serwisie prosimy o troszkę cierpliwości

pozdrawiam"

Dotarła 9 dni po wysyłce, taaa, nie ma to jak kochana Poczta Polska :wink:. Ale dobre wieści, że naprawią, więc jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Witam! Jestem początkujący więc wybaczcie jeślipiszę coś głupiego. Chcę kupić tą replikę ale nie ma jej teraz ani Krakman ani GunFire. Na dzień dzisiejszy można kupić chyba tylko na Airsoftguns albo na allegro u użytkownika Vip1977. Warto kupić u kogoś z nich czy poczekać na Krakmana?

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie, jakie kulki będą najlepsze do tej repliki? 0.2 czy 0.25 ?

:killer: witam

zakupiłme ostatnio berette bell sprawa fantastyczna co do kulek polecam 0.23 ja kupiłem 0.2 i przenosi do góry w związku z tym mam więc pytanie jak wyjąć z tego lufe?? co prawda w instrukcji jest podane że powinna wyjść część w przedniej częsci zamka zamka pod muszką ale ni cholery nie mogę dojśc jak to zrobić ( oczywiście nie niszcząc pistoletu ) bo trzeba wyregulować hop up

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam! Jestem początkujący więc wybaczcie jeślipiszę coś głupiego. Chcę kupić tą replikę ale nie ma jej teraz ani Krakman ani GunFire. Na dzień dzisiejszy można kupić chyba tylko na Airsoftguns albo na allegro u użytkownika Vip1977. Warto kupić u kogoś z nich czy poczekać na Krakmana?

 

Beretta jest dostępna w sklepie zbrojownia.

 

http://www.zbrojownia.com.pl/

 

Tutaj masz temat o sklepie.

 

Osobiście polecam.

Edited by FalamHazam
Link to post
Share on other sites

@ryton: Instrukcja jest zapewne kopią instrukcji Beretty HFC, w Bellu (przynajmniej moim) tego elementu nie ma, po prostu wylali tam trochę więcej metalu. Sam też jeszcze nie doszedłem, jak wyjąć lufę więc w tej kwestii Ci nie pomogę. Jak Ci strzela na 0.23? Potrzebna jest regulacja Hop-upa? Strzelałem na 0.20 i faktycznie latały do góry, nawet 0.25 trochę za mocno podrywało ale zapewne hopek się jeszcze nie dotarł odpowiednio.

Link to post
Share on other sites

Trzeba najpierw wyjąć prowadnice razem z sprężyną powrotną, najlepiej to wychodzi jak się lufe i sprężynę przesunie do połowy pracy zamka, prowadnice odciągamy i przekręcamy o 45 stopni i wyjmujemy (nie jest to takie proste, ale dacie sobie rade) i tu zaczynają sie schody albo uda się wam wyjąć lufe do dołu zamka albo trzeba odkręcić zały system BB i dozowania gazu.

Link to post
Share on other sites

NO I STAŁO SIĘ! :/

 

Ułamała mi się część odpowiadająca za wyjmowanie kulek z maga i popychanie ich do komory HU. Kulki blokują się miedzy tym popychaczem a dyszą wylotową gazu :/

Próbowałem to skleić ale po paru strzałach odpadło.

 

Nie mam koncepcji jak to nadrobić. TO bardzo mały kawałeczek! Pewnie na gorąco jedynie lub jakimś specjalnym klejem do plastiku.

Link to post
Share on other sites

Ooo... Moja wspaniała półka z narzędziami typu "wymyśl co chcesz aby na niej było" ofiarowała mi dzisiaj specjalny klej do plastiku i łączenia plastiku, abs itp z innymi tworzywami. Wytrzymuje podobno obciążenie 3500 psi (pounds per square inch). Przykleiłem dorobiony kawałek i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Wysyłanie na gwarancji nie wchodzi w grę bo nie nawidzę czekać. A szczególnie, że to gnat zamówiony z gunfire :F

Edited by Wojtass_nt
Link to post
Share on other sites

witam

a więć dzięki ukesu za fachową porade wyjęcia żerdzi która jest i tak opisana w instrukcji ale liczą się chąci a więc do wszystkich którzy męczą się z wyjęciem lufy tak jak juz któryś z kolegów powiedział nie ma cząści pod obsada muszki z przodu zamka która figuruje w instrókcji jak część 28 .

Aby wyjąć lufę trzeba

1 korzystająć ze schematu ukesu wyjąć żerdz

2 pozbyć się blaszki trzymającej cały bb częśc 39

3 wydobyć tłoczek i wycofać calą lufę podnosząc listki (część 13)

hop-up jest regulowany na zasadzie takiej że po prostu trzeba wsadzić inna mniejszą /większa sprężynke w moim przypadku posłużyła w tym celu spręzynka z zapalniczki kanieniowej ta która trzyma kanień. teraz kulki 0.2g lataja bardzo ładnie ;-)

Link to post
Share on other sites

Beretka wróciła z naprawy gwarancyjnej. W karcie gwarancyjnej zapisano "wymiana dyszy gazowej". Replika dotarła do mnie dziś ok godziny 13 kurierem - nic nie płaciłem za przesyłkę. Trochę długo zeszło z naprawą, ale to wina Poczty Polskiej, bo do Krakmana Beretta dotarła 9 dni po wysyłce :wink: Tak więc sprawa zakończyła się dla mnie szczęśliwie :) Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

no dobra a powiedzcie mi taką rzecz..

w mojej m9 niby zasięg jest cacy , siła jest cacy celności i skupienie ale.. strasznie szybko kończy się gaz w zależności od tego jak strzelam przy szybkim strzelaniu nie wystarcza nawet na pół magazynka przy strzelaniu jedna kulka co jakiś czas wystarcza w porywach do 2 magazynków próbowałem już w różnych sytuacjach przy nagrzaniu magazynku na różne sposoby ładowałem gaz ..

co może być tego powodem?

Link to post
Share on other sites

spokojnie Drakeus ... mi sie wydaje że kolega ryton chciał powiedzieć że próbował wystrzelać maga przy nagrzaniu go wcześniej ....a nie że sie nagrzewa podczas strzelania :D .... (nagrzewa sie maga w zimie żeby wogóle dało sie postrzelać z gaziaka - im cieplej tym więcej kulek wystrzelisz)

...ryton generalnie jeśli idzie o ładowanie maga to gaz u góry mag na dole i ładujemy jak zapalniczke aż gaz przestanie sie "przelewać" do komory maga ale tak już pewnie próbowałeś robić (tak sie domyślam)

...jak masz możliwość sprawdź na innym magu beretke możliwe że coś jest z zaworkiem w twoim magu

Link to post
Share on other sites

no z tym ogrzewaniem to sorry że wprowadziłem kolege w błąd oczywiśćie podczas strzelania się OCHŁADZA

wydaje mi się że ładuje do kończa bo nie ładuje raz tylko na kilka podejść czyli nawet jak by nie poszło to potem uzupełniam nie mam narazie dojścia do innego maga

jest tak strzelam podaje kulki po kilku strzałach kulek już nie podaje ale odrzut zamka jest chwilę odczekam i znowu podaje ale za chwilę sytuacja sie powtarza gostki ze sklepu napisali żeby na serwis odesłać ale kurde co? wyśle zobaczą że strzela i odeślą maga to mi raczej nie wymienią chyba muszę kupić nowego maga i dopiero wtedy

Link to post
Share on other sites

Pietraszka- fajnie bo tobie wymienili na gwarancji a komuś innemu gunfire powiedziało, że to uszkodzenie z winy użytkowania :/

 

Więc ja sobie to sam naprawiłem i strzela :)

 

Psioczyłem na Taiwangun i źle zrobiłem gdyż mogłem tam właśnie kupić swoją m9.Zakupiłem jednak na gunfire i nie dość ,że nie mam gwarancji to jeszcze sam muszę bebechy kupować.

Wymieniłem swoją jak to tawiangun nazwał komorę gazową i od tego czasu gun w ogóle nie strzela gdyż cały gaz wypuszczany jest na jedną kulkę :|

Nie wiem czego to wina ale zanim Beretta padła to magazynki chodziły wyśmienicie . :poddanie:

Link to post
Share on other sites

no mam pytanie czy ktoś wpadł na jakąś światła myśl co do tego maga ? problem nie rozwiązał się sam tak jak u któregoś kolegi strzela tak jak opisałem i zastanawiam się nad odesłaniem do serwisu niemniej jednak było by miło jak bym nie musiał czekać całego tego czasu w serwisie

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Znalazłem ciekawy magazynek: http://www.cobraairsoft.com/product_info.p...roducts_id=2058, jeśli pasuje do HFC M190 to chyba pasowałby też do Bella Eg707. Jest też tutaj: http://snajperasg.pl/product_info.php/products_id/297 ale 249zł wydaje mi się trochę przesadzone, na cobraairsoft jest za 35USD. Co myślicie o tym magazynku? Próbował już może ktoś?

Link to post
Share on other sites

Mag pewnie podejdzie, ale skoro juz przy Green Gazie rozpada sie "dysza gazowa" (mi pekla cala, niektorym odlamal sie tylko popychacz), to szczerze mowiac obawialbym sie strzelac na CO2.

 

/Prosze o wyrozumialosc - jestem za granica i pisze nie ze swojego komputera stad brak polskich znakow/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...