Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG-707 FULL METAL [BELL]


Recommended Posts

Na Allegro ostatnio widzialem Marujowski magazynek za 100zl. A w zagranicznych sklepach (WGC na przyklad) mozna dostac magi do HFC za 25$ badz Marui za 27$.

Według ciebie który lepszy?Podobno w marui płaci sie też za makie i podobno w przypadku magazynków do m9 hfc lepsze.Marzy mi się ten dłuższy mag do beretty ale przekroczy wartość pistoletu:).Koszt to chyba ok 250zł.

Z WGC można zamówić coś do Polski?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To czy ktoś może teraz podać całkowity koszt doprowadzenia tego gun'a do stanu wzglednej niezawodności.

 

np. Bell 199,00

częsci xxx,xx

magazynek xxx,xx

wysyłki xx,xx

-------------------------

razem xxx,xx

 

 

bo chciałbym sie przekonać jak to sie ma do ceny np beretki HFC (która powiedzmy nie ma takich problemów jak bell)

Link to post
Share on other sites

Według ciebie który lepszy?Podobno w marui płaci sie też za makie i podobno w przypadku magazynków do m9 hfc lepsze.Marzy mi się ten dłuższy mag do beretty ale przekroczy wartość pistoletu:).Koszt to chyba ok 250zł.

Z WGC można zamówić coś do Polski?

Nie używałem żadnego poza tymi od Bella więc nie mogę sie wypowiedzieć. A co do zamówienia - zawsze możesz się załapać na jakieś grupowe zamówienie - musisz tylko sprawdzić, na jakiej zasadzie dzielą koszty przesyłki. Fakt, że 1 magazynek nie za bardzo sie opłaca sprowadzać, ale przy 3-4, to już może być poważna różnica. A ten długi mag, który Ci się marz, też jest na WGC, w cenie 32$ :)

Link to post
Share on other sites

Lepiej na gware odeślij, po co sie męczyć, jeszcze coś popsujesz :)

Chyba nie bardzo mi sie opłaca, kupie te od king armsa i trochę dłużej powinny pochodzić.Zresztą jest możliwe że mi nie uznają gwarancji na gunfire bo nie uznają uszkodzeń mechanicznych.Trzeba czekać itd...

Zawartość tego pistoletu już nie jest dla mnie tajemnicą i jeszcze nic nie popsułem:)

Druga sprężyna to sprężyna kurka a trzecia to sprężyna powrotna więc ciężko porównać, która z nich jest lepsza bo to części dwóch odmiennych mechanizmów broni :]

Myślałem że te dwie ostatnie służą do tego samego tylko że mają inna siłę :wink:

Edited by _bartus_
Link to post
Share on other sites

Można nabyć ta część na www.tajgun.pl

Trzeba o nią zapytać i zamówić mailem.

Koszt to 40zł i przesyłka.

Część firmy HFC więc powinna być mocna.

Jak przyślą to powiem jak to wygląda.

Pozdro

 

 

Mi się gieta osobiście podoba z otwartym. Naprawdę ładnie wygląda.

 

Ciekawe bo wyglada identycznie jak moja. Ja ulamany kawalek dorobilem sobie sam z kleju epoxydowego i na razie trzyma bez zarzutow. Jak sie zepsuje to bede musial zamowic nowa.

 

Sorx za polskie znaki ale gdzies mi je wcielo :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

mam problemik ze spustem:/

 

brakuje mi elementu który dopychał by listewkę odchodzącą od spustu.

 

listewka ta ma ogromne luzy i gdy odwrócę pistolet do "góry nogami" to strzela normalnie - zatem brakuje mi jakiejś sprężynki albo czegoś - przy pierwszym wyjęciu magazynka wyskoczył mi z gniazda taki drucik.

 

Zatem moja prośba - czy któryś z posiadaczy mógł by zrobić zdjęcie prawej strony mechanizmu? Gdzie może być umiejscowiony owy drucik?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przejrzyj stronę 8 są tam fotki które mogą pomóc.

Te sprężynki muszą być po bokach przed(patrząc od strony lufy) bocznymi łapkami tej dyszy i osadzone na tych bocznych czubkach siwej blaszki.Te sprężynki odciągają dysze do tyłu pistoletu.Żeby ją włożyć trzeba się trochę nagimnastykować.

Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć :roll:

Link to post
Share on other sites

Ja składam to wszystko do kupy, przygniatam blaszką te sprężynki uniemożliwiając im ucieczkę tyłem, upewniam sie wcześniej że siedzą jedną stroną na ramionach tego plastikowego cylindra.Następnie wpycham je jakimś cienkim śrubokrętem na pozycję (rowki w tej blaszce).

Tak jak pisałem trzeba się nagimnastykować.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...