Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 full metal boyi


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie to jakich kulek kto używa zależy od właściciela replika. Ja w sowim M16 JG używam 0.23 a kumpel w tej samej replice 0.25. Jak nie wiesz, które wybrać to najlepiej sprawdź jak strzela na różnych kulkach i wybierz te których zasięg, prędkość etc. Ci najbardziej odpowiada.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kur*a nie wiem co Ci po**bani ludzie z Arnie's chcą od wykonania BOYI :!: Miałem to w łapach i nie było żADNYCH SZPAR W BODY :!: Kolba trochę luźno była, ale podejrzewam, iż dlatego, że nie było weń baterii... Nie było jakichkolwiek luzów... Generalnie giwera spoko, ale nie miałem okazji z niej strzelać...

 

Ps. Zapomniałem wcześniej dodać, iż trzymałem M4 CQBR :P Sry za OT...

 

Pps. Waży swoje ;)

Edited by Woody
Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

To, że w Twoim modelu nie ma szczelin, nie znaczy, że jest tak we wszystkich egzemplarzach.

 

Ps. Wyrażaj się... wulgaryzmy z cenzurą nadal pozostają wulgaryzmami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na początku na jednego hi-capa :) Potem już na coraz mniej :D Przynajmniej ja tak miałem w swojej replice. Na baterii Intellecta strzela jak 'zła'. Na stockowej totalnie odmawia wsółpracy. Proponuję od razu kupować nową batkę wraz z repliką.

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanie za 100PKT, kupiłem replikę M4 CQB BOYI i w zestawie jest lufa i lufa. A dokładnie kawałek lufy, można odkręcić tłumik płomienia i dokręcić ten kawałek lufy i dopiero tłumik, ktoś mi wytłumaczy OCB? Druga sprawa to jak założyć to zwieszenie jednopunktowe? Manual poproszę.

 

pozdro

 

ps. moja replika na chrono wypluła 354fps

Link to post
Share on other sites

Ta krótka "część" lufy o której mówisz to taka mini konwersja twojego CQB na M4 :) . Dokładniej jak chcesz mieć m4 odkręcasz imbusem tłumik ognia zakładasz tą dodaną do zestawu część dokręcasz tłumik i m4 jak się patrzy.

 

Ja kupiłem tutaj swoją giwerę

http://customs.pl/produkty.php?product=14&cat_link=3

Wypluwa 363fps :)

 

Dzisiaj na strzelance silnik mi padł ale chyba tylko się bardzo mocno zaciął. Dam do naprawy i dalej śmigam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...