Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

moh airborne


Recommended Posts

Nikt jeszcze nie pisze o nowym wymuszonym hicie? :)

dziś się ukazał, demo już jest od paru dni...

 

kolejny MOH z ciut lepszą grafiką - ale nadal schemat ten sam - totalna napierdalanka, dodano jeszcze efekt matrixa-time bullet, plusem jest też AI - choć wszystko dzieje się 200x szybciej niż realnie

 

podusmowując - i tak trzeba będzie zagrać, żeby zobaczyć jak zrobiono Normandię i Market Garden, demo Sycylia to odgrzewany kotlet po raz 4, gra się tak samo jak CoD i inne Mohy - widać to samo - dodano tylko bump mapping na kostkach bruku...

 

całe szczęscie, że jest genialne Brothers in Arms...

Link to post
Share on other sites

Na całe szczęście wyjdzie na XBox, gdzie wymagania nie mają tak wielkiego znaczenia. A co do samej gry to ja już od CoD i MoH niczego nie mam zamiaru wymagać - po pierwsze gry kończy się za szybko, są za krótkie, to poza tym stanowią miła napierdzielankę. Niestety przy cenach, które są jakie są, człowiek zastanawia się czy warto.

Link to post
Share on other sites

Full dopełnia goryczy...Każda plansza zaczyna się tak samo, od skoku, a w samolocie zawsze żołnierze zachowują się wg jednego schematu. Nie ma żadnego intra. W czasie walki thompson upgraduje się nam do wersji "gangsta" z drumem i przednim chwytem. Skok w czasie DDay odbywa sie za dnia... Ogólnie Serious Sam z postaciami z IIwś, bo na pewno nie w klimatach WW2...Typowa napierdalanka na konsole, wydana na PC dla kasy

Link to post
Share on other sites

Skoro jedziecie po MofHA, to i ja się dołączę i wbiję kolejny gwóźdź do trumny.

Pierwszy Medal of Honor, to była gra wyśmienita, przełomowa i niesamowicie ekscytująca. Wspaniała grafika, dynamiczna akcja, bardzo sugestywnie oddane pole walki IIWŚ.

Szlachectwo zobowiązuje, a tutaj niestety... Nowy Medal nie dorasta staremu do pięt.

IMHO, jest to zwykła "nawalanka", na kilka wieczorów. I jeżeli w taki sposób podejdziemy do tej gry, to ok, da się przełknąć.

Jeśli jednak, przypomnimy sobie korzenie tej gry, to wtedy dochodzimy do wniosku, że nie mamy przed sobą nic ponad przeciętność.

 

Grafikę w grze mam ustawioną na max. AA4x, FA8x rozdzielczość 1920x1200

 

Taaaaadaaaaaaddaaaaam. Przedstawiamy państwu najnowszy, obrośnięty legendą, niesamowity, wspaniały, rewolucyjny UNREAL ENGINE III :

 

A rower wciąż jak 10 lat temu ma kwadratowe koła :lol:

 

53980759tz2.th.jpg

 

Lepiej nie zaglądajcie poza obszar w którym można się poruszać:

 

68959449kf5.th.jpg

 

I kolejny fotorealistyczny widok:

 

30011163ch8.th.jpg

 

pozdro.

Link to post
Share on other sites

Kurcze mam ATI Radeona 9550 128mb i pokazuje mi komunikat że moja karta jest nieobsługiwana... Ktoś też tak ma?

 

 

Poszukaj w necie informacji jakich kart gra nie obsługuje wiem że nie obsługuje: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE, 7300GS, 7300GT

Co do ATI, to nie wiem, poszukaj. Może się okazać też że masz stare sterowniki. Co do gry to może być, ale stanowczo za krótka.

Edited by Widowm4k3r
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze ta gra jest właściwie zrobiona pod mp. ale sam gameplay jest imho bardzo fajny. Niestety to za mało.

Po drugie goście w maskach p-gaz z mg-42 zepsuli ostatecznie klimat. Podjechało wolfenstainem za bardzo,

Po trzecie szkoda że tak słabo. Mam sentyment do MOH.

Po czwarte ja mam 7300 GT i hula aż miło.

Link to post
Share on other sites

E, tam. Czepiacie się.

Mi się tam podoba. Nie jest to realistyczny taktyczny shooter, ale zwyczajna napieprzanka, jaką seria MoH była od początku.

Jak będe chciał pograć w coś bliższego realizmowi, to odpalę sobie GRAW2, co zresztą zaraz uczynię.

To zarżnie mój komputer, bo już poprzedni pozwalał na ustawienia średnie, choć MoH hula na maksie.

 

Co ciekawe: MoHAb kosztował 119PLN, a GRAW2 84...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...