Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 FULL METAL boyi - tuning


Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żeby osiągnąć większą wytrzymałość i moc ale nie tuningiem siłowym

Takie rzeczy to tylko w...

Nie da się tak. Jak chcesz uzyskać przyrost prędkości wylotowej to nie da się tego zrobić bez tuningu mocowego (wymiana sprężyny).

 

PS. o boreupie jako tuningu zapomnij, bo tylko wydasz kasę w błoto. Przyrost FPSów zobaczysz tylko na chrono, a nie w locie kulki.

Link to post
Share on other sites

Ja bym poprzestał na lufie precyzyjnej i silikonowej gumce guardera. Do AUGa JG wsadziłem stockową lufę CA i wymienioną gumkę, zasięg znacznie wzrósł.

Jak koniecznie chcesz mocniejszą sprężynę to m110 powinna starczyć. Jeśli się nie mylę to z precką da ci to jakieś 400 fps, więc jak raczej wystarczająco.

Link to post
Share on other sites

Panowie bez bojaźni :lol: M120 spokojnie siedzi i hula na stokowym aku. Powiem tak: strzela nawet lepiej bo stokowy spring jest kręcony z grubszego drutu co trochę zamula karabinek w trakcie strzelania.

Wkładając M120 MO i gumkę silikonową Guardera (całkowity koszt 60zł) dopiero zaczyna się dobrze strzelać. Lufa też nie jest jakąś tragedią i przy tym zestawieniu daje radę. Choć nie powiem; precka mile widziana :-P

Link to post
Share on other sites
No już pomijając fakt że M120 MO to tak co najmniej M130 innych producentów icon_lol.gif

Rozumiem, że żartujesz?

 

AirBorne to nie jest ryzykowne chociażby dlatego, iż producent daje coś w przybliżeniu M110 więc nie jest to aż tak odczuwalne dla reszty elementów tego GB. Włożyłem już do kilku M4 DBOYS'ów M120 i sprawują się dobrze.

Link to post
Share on other sites

Pietrzak jeżeli ma skopane oznaczenia to w standardowym chińczyku (JG, P&J, WELL, DBOYS, AGM, itp.) daje zawsze prędkość rzędu 379-393fps nie uwzględniając wymiany innych elementów a jedynie sprężynę. Jeżeli sprężyna posiadając oznaczenie M120 w rzeczywistości daje prędkość jak M130 to miałoby to odzwierciedlenie w prędkości kulki. A tak nie jest.

 

Ile kulek wystrzeliły? Pojęcia nie mam. Montowałem to dla innych ludzi nie dla siebie. Wiem natomiast, że od kiedy są dostępne DBOYS'y (czyli od około 1,5 miesiąca) instaluje w nich różne elementy, m. in. M120 MO. Wiem też, że te giwery nadal strzelają i mają się dobrze, i póki co nie zanosi się aby którakolwiek z nich miała wrócić.

Link to post
Share on other sites

Z MO jest tak że m120 może mieć moc m110 albo m130. Kolega kupił niby m110 a tak na oko to trafiło mu się coś a`la m130. Loteria.

 

I no cóż, 1,5 miesiąca to nie jest jakiś wybitnie długi okres czasu. Ktoś repliki rozbierał/kontrolował? Czy jak "jeszcze strzela" = "jest wszystko ok"?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...