Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam bluzę i spodnie w maskowaniu DPM WOODLAND a dokładniej http://allegro.pl/item239873755_bluza_kosz...asg_170_96.html

 

Chciałem się dowiedzieć, czy nosząc hełm o podobnym ale nie takim samym maskowaniu : http://allegro.pl/item240625633_helm_kask_..._army_moro.html nie będę wyglądał jak pajac 8-)

 

Czy może kupić drugą bluzę za 15zł i dać komuś do zszycia dokłądnie odwzorowany pokrowiec na hełm dokładając kolejne pieniądze, czy tamten będzie ok?

Link to post
Share on other sites

Czy może kupić drugą bluzę za 15zł i dać komuś do zszycia dokłądnie odwzorowany pokrowiec na hełm dokładając kolejne pieniądze, czy tamten będzie ok?

 

Za 15pln to masz już gotowy oryginalny pokrowiec wiec nie ma co się bawić.

 

Edit:

http://allegro.pl/item242882530_pokrowiec_...waniu_dpm_.html

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Oryginalne pokrowce w DPMie są do hełmów MK6, a nie FRITZ.

 

 

Taaaaak? A ja wiem że pasuje bo niejednego FRITZA z tym pokrowcem widziałem i pasował oraz nie wyglądał źle ;-)

 

 

Niniejszy pokrowiec przeszyłem na modłę wz.2000 i pasuje jak ulał.;p

 

 

Jestem początkujący a w temacie hełmów absolutnie zielony. Jako, że temat na pewno pod tym kątem nie był poruszany założyłem nowy wątek. Ale nie rozumiem pewnych skrótów - a jeśli rozumiem nie wiem dokładnie który model: MK6, FRITZ, wz.2000. Tylko bez śmiania ;-)

 

Tamten hełm mi odpowiada bo ma "wiązanie" na brodzie a nie wręcz koło szyi jednym sznurkiem. Inne tanie właśnie tak mają. Więc założyłem, że takiej przeróbki nie da się zrobić nie kupując odpowiedniego hełmu.

 

Mój link pokazuje pokrowiec, który jest idealnie kolorystycznie dopasowany do munduru a Michaela ma chyba minimalnie inny podział plam maskujących i paski, których pożyteczności nie jestem w stanie się domyśleć.

 

Czyli wskazany hełm z allegro może być ale pokrowiec już wskazany przez kolegę? I jeśli można to proszę o wyjaśnienie skrótów.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj troszku i znajdziesz ;-)

 

Mk.6

 

PASGT Helmet "Fritz"

 

wz.2000 - strona producenta

 

Hełm który wybrałeś może być. Będzie do niego pasował pokrowiec który podałem. Kamuflaż jest ten sam. Paski na nim przydadzą się Tobie do wplatania/przyczepiania trawy, liści whatever You want żeby się lepiej maskować.

Over.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

ale mk6 naprawde wyglada jak nocnik, nie oszukujmy sie...to ze jest nawet wygodny to juz inna inszosc (chociaz do MICHala i tak obecnie mnie narazie nic nie jest w stanie zniechecic)...

 

a to ze zdjecia wyglada jak cholenderski nocnik...chociaz od cholery jest helmow wzorowanych na PASGT...tak jakby to byl jakis wspanialy helm :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...