Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield: BAD COMPANY


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Pograłem wczoraj parę godzinek w BETA demo na X360. Powiem tak:

Motyw z niszczeniem (a raczej z wybijaniem dziur) w ścianach jest wbijający w fotel (co prawda nie działa tak jak bym się spodziewał, ale zawiedziony nie jestem). Tego mi brakowało w CoD4 :D Niestety, faktycznie ciężko o dobrą osłonę - schowałem się za szopą jednak po paru chwilach szopa zamieniła się w wióry a we mnie celował M1A1 Abrams :F

Link to post
Share on other sites

Bad Company jest grę projektowaną na konsolę i to jest oficjalne stanowisko Dice, teraz można wyczekiwać BF3 na PC i coś czuję że Dice postara się żeby to był zaciekły przeciwnik CoD4 :)

 

PS. BF2142 mi się podoba innowacyjny dla serii może nie jest ale fakt że klas jest mniej mi się podoba plus klimaty który również lubię (Walkery!!)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Po dwóch dniach katowania demka na multi mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że się uzależniłem :)

 

Gra jest co nieco podobna do konsolowego Battlefield: Modern Combat. System klas, podobne klasy postaci, specjalne rodzaje broni (ale niektóre trzeba odblokować za punkty, które uzyskujemy wraz z kolejną rangą). Spluw jest od groma, w demku mamy Amerykanców i Islamistów którzy walczą o skrzynie ze złotem na mapce Oasis. Grafę możecie podziwiać na zdjęciach, ja tylko dodam, że patent z niszczeniem budynków jest zajebisty. Znacznie przyspiesza to rozgrywkę (oczywiście jeśli mamy granatnik). Wszelkie wybuchy, koszenie palm z czołgowego kaemu, czy zwyczajne modele postaci, pojazdów i broni są genialnie zrobione. A gram na 21 calowym telewizorze CRT :P

 

Dźwięk w BF:BC to IMO 60% klimatu w tej grze. Wystarczy wejść do budynku i puścić serię z automatu, albo przystanąć na chwilę (co jest niebezpieczne w tej grze) i posłuchać odgłosów strzelaniny w oddali.

 

 

 

Polecam grę wszystkim konsolowcom online!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...