Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam jakis rok dwa temu wyszła gra q4 co o niej sądzicie??

 

Moim zdaniem w przypadku tej gry IDsoftware poszlo na prościznę,mianowicie gra ta bazuje na doomie 3.Wiele żeczy pt tytułem punkty leczenia,stwory,ścierzki dzwiękowe itp są totalnie zerżnięte z d3.Pozatym gra wporządku pomijając wymagania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Podobał mi się. Nie jestem fanem takich oldschoolowych fpsów (idź-morduj-zbieraj apteczki), ale Q4 miał jak dla mnie całkiem fajny klimat i miło mi się w niego pociupało te kilkanaście godzin ;) Dobry na chwilowe odmóżdżenie się :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Q4 robiło RAVEN SOFTWARE pod egidą id Software. W tym czasie panowie z id byli zajęci tworzeniem nowego silnika graficznego i gry demonstrującej jego możliwości (zresztą oni zwykle tak robią od Q1 poczynając - silnik+gra a kasę zbijają na licencjach na silniki głównie).

 

Sam Q4 jest całkiem fajny, graficznie ciekawy, całkiem nieźle zoptymalizowany jak na to co prezentuje na ekranie. Fabuła bardziej zajmująca niż w Q2 ale z paroma zbyt makabrycznymi momentami (stragifikacja np. - nie jestem fanem okrucieństw). Jedyną poważną wadą Q4 jest multiplayer - totalnie do bani, 100% kalka z Q3.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...