Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full metal [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

johny98 ...jezu.....współczuje koledze.

Trupy wywierają mniejsze wrażenie na mnie,serio. Heh.....może zbierajmy takie fotki i wysyłajmy do redakcji wmasg? Zeby znów jakąś akcje informacyjną zrobić....Heh

Spoko Borol. :) Wpisz u pana googla w obrazkach hasło ospa wietrzna i otwórz obrazek nr I z rzędu III :)

Link to post
Share on other sites

Mam mały problem, kupiłem preclufę Systemy + gumkę HU Guardera do mojej SPR'ki, gumka luzacko weszła na lufę ale schody się zaczęły przy włożeniu tego do (stockowej) komory HU. Lufa z gumką były za grube, super trudno było to wsadzić i niestety gumka mi pękła. Zastanawia mnie jedno - to normalne, że stockowe komory chinoli są za małe i do takiego tuningu kupuje się jakieś lepsze typu KA które to pomieszczą, czy po prostu jakiś żółtek w akurat moim modelu coś spieprzył ?

Link to post
Share on other sites

Komory są wytapiane a nie robione przez chinoli . To ze gumka Ci pekla to wina zbyt duzego oporu ze strony gumki na szparę. Powininieneś poślinić gumkę dla lepszego poślizgu. Jeśli gumka była zgrzewana a nie wytapiana to nic dziwnego ,że Ci pękła.

Link to post
Share on other sites

Przesmarowałem lekko gumkę ale to nic nie dało, za duży opór.

Preclufa Systemy ma lekko większą średnicę zewnętrzną, gumka też jest lekko grubsza od stockowej. Precufa z stockową gumką wchodzi bez problemu. Miałem też gumkę HU z Systemy, z precka też wchodziła trudno - ale ją udało mi się ją jakoś wsadzić do środka, ale niestety, w środku był za duży ścisk i jak dystanser lekko nacisnął i wrócił na 0 to guma odginała się i już nie wracała do pierwotnej pozycji.

Link to post
Share on other sites

Jakis pomysł gdzie zgubilem te brakujace fpsy, wedle tabeli na 140 powinienem miec 457 fps, moze te sprezyny elementa sa slabsze poprostu

 

A co jeszcze włożyłeś do giwerki ? W 95% chińczykach w których grzebałem największe nieszczelności były na dyszy i uszczelce głowicy tłoka .

Link to post
Share on other sites

hehe wazelinki tam wam potrzeba xD

a tak na serio to ja tez miałem z tym problem ale wziąłem olej (lol guma Ci pękła xD) tylko teraz problemem jest wyjęcie. ale za to zajeb. szczelne przez to ;) to faktycznie malo ta m145 ja na m125 mam 430 ale z borkiem i lufą - cały układ idealnie szczelny ;)

Link to post
Share on other sites

Od trzech tygodni mam zapakowaną sprężynę 140. Zostawiłem zębatki, głowicę i silnik, wymieniłem prowadnicę sprężyny na łożyskowaną, łożyska na kulkowe, cylinder wraz z głowicą tłoka i głowicą cylindra i dyszę. Zobaczymy ile pożyje tłok i zębatki.

Na razie nic się nie dzieje niepokojącego. Ciekawy jestem jak to dalej będzie :P

Mam niewielki problem z uszczelnieniem, ale i tak wyszło 470 fpsów a więcej mi nie trzeba.

Link to post
Share on other sites

Witam ludziska. Ja także kupiłem sobie SPR z boyi (tą z długa lufa (dł lufy wew 509)) nie pamiętam jaka to wersja "moda". Kupiłem sobie lufe 590mm z KM HEAD podpbno najlepsze lufy na świecie, gumkę Systemy (komora HU metalowa stockowa) i kurna chłop a oddziału ma jakąś giwere z JG czy te kałachy z cymy i mają lepszą zbieżność strzału niz ja z lepsza i dłuższa lufa... czy ktoś mi moze powiedzieć gdzei leży problem? giwera ma cos koło 1.20cm i wiadomo jest nieporęczna ale chciałem zrobić snajperke, ale jak ktos ma zwykłego kałacha krótkiego i lepsza zbierzność to to juz denerwuje czlowieka (kałachy stokowe) Gdzie może leżeć problem? Strzały to raz równo, a raz jak zakrzywi to w prawo to w lewo to na odległosci 30 m ciężko trafić w człowieka, a tamci nie mają z tym problemów.

 

Czy gearbox ma cos do tego? (tak planuje kupić mechabox systemy m150 i ciekawi mnie jeszcze czy podejdze do body stokowego (matal)

 

czy moze kupic gumke HU z innej firmy?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...