Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R85A1 [ARMY]


Recommended Posts

Mam pytanie , czy ktoś się z tym spotkał ? Po wymianie silnika na elementa Hi-torque , przestał mi działać zwalniacz tłoka . Myślałem że się popsuł , Po odkręceniu silnika okazało się zwalniacz działa prawidłowo :biggrin: . Silnik trzyma zębatki w każdym położeniu tłoka

Edited by przemo76suw
Link to post
Share on other sites
  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednak zwalniacz tłoka się chrzani , raz działa a za chwile już nie działa :angry:

 

Przyjrzałem sie temu bliżej i dodatkowo mam porównanie z inną zębatką dedykowaną do tego AEG'a... W ori są dwa zęby na oporo-powrotnik (zatrzask przeciw powrotny) na zębatce napędzanej od silnika i to dość duże a sam skok tego zwalniaka niewielki z założonym zespołem tłoka-cylindra czyli przy normalnym uzytkowaniu a to przez to że szkielet tego zespołu blokuje nieco drogę zwalniaka.Rada jest taka żebys spiłował ile trzeba od góry tę dźwignię od zwalniania (powierzchnię która styka się ze szkieletem) i tym samym wydłużył jej drogę w górę...co poprzez kolejne dźwignie podnosi bardziej zaczep na zębatce. Byle pilnikiem to zrobisz. (nawet do paznokci) bo ten znal jest miękki jak drewno... W moich nowych zębatkach jest sześć zębów zaczepowych dla oporo-powrotnika i są nieco mniejsze (niższe) ale i tak podpiłowałem bo przy silniejszych springach naprężenia są na tyle duże że ten krótki skok dźwigni może niewystarczyć żeby zwolnić sprężynę...

Mam nadzieję ,że pomogłem.

Pozdro.

Edited by karol_alasz
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Eeeech...się napisałem...

To zacięcie na zwalniaczu sprężyny to przez ten Hi-torque motorek.Włożyłem słabszego springa (M120) i wogóle już nie chce mi wracać tłok, kiedy przy M130 jeszcze od biedy to działało-mniemam że przy M150 bezproblemowo siła sprężyny pokonała by te neodymy w silniczku ;-)

 

Pozkładałem w końcu wszystko co miałem do kupy i śmiga toto piękniaście-nawet z krótszą dyszą-muszę tylko przechronować żeby sprawdzić czy mi gdzieś FPS-y nie uciekają...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 years later...

Sorry za odkopy, ale zastanawiam się nad zakupem tej repliki po miesiącu użytkowania agm 003.

 

od 2 lat nikt tu nie pisał, także chciałem się zapytać, czy od tego czasu coś się zmieniło, coś poprawili itp.

 

Kupowałbym tą.

http://gunfire.pl/pr...inka-R85A1.html

 

Jako, że jedyne co wiem o ASG, to zasada działania, wiem co to jest gearbox, tłok i bateria, to tuningi raczej odpadają. Będę zadowolony ze stocka?

 

 

Dodam, że niesamowicie podoba mi się ta replika z wyglądu.

Edited by Hydrargyrum
Link to post
Share on other sites

Hydrargyrum, sa dostępne przejściówki na tę eLkową szynę (jak nie u nas to w HK)... Hornbill robi do ori takie...

http://www.airsoftohio.com/forums/group.php?do=discuss&gmid=6668

Poza tym Ares i Star robiły coś takiego do swoich szyn...

Kto szuka - nie błądzi...

 

Hydrargyrum, sa dostępne przejściówki na tę eLkową szynę (jak nie u nas to w HK)... Hornbill robi do ori takie...

http://www.airsoftohio.com/forums/group.php?do=discuss&gmid=6668

Poza tym Ares i Star robiły coś takiego do swoich szyn...

Kto szuka - nie błądzi...

 

A ja od siebie polecę SUSAT do tej repliki- pasuje i wygląda :-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Miał może ktoś problem z lką taki iż nie reagowała praktycznie na spust a jeśli już chciała strzelać to tylko po wciśnięciu zwalniacza sprężyny? Ogólnie problem zaczął się od bardzo częstych zacinek. Proszę o pomoc ponieważ lubię moje Lki i nie chce się ich pozbywać

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...