Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R85A1 [ARMY]


Recommended Posts

Zmieliło mi tłok...

Panowie wymiana tłoku i wstawienie M125 GFC oraz wymiana silnika na JG III generacji.

Dam znać jak to wyszło.

 

Docelowo ma mieć około 400 fps i siać serią bez limitów.

 

 

A jaki tłok wstawiasz? Z niecierpliwością czekam na efekty !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie:)

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi w temacie tej repliki w obu działach. Zdecydowałem się na tą replikę (ze względu na to, że jestem lewus i np w m16 paluchem przypadkowo przełączam selektor ognia :D ) i chciałbym zweryfikować zakup. Otóż chciałbym od razu powymieniać niektóre części. I tak:

 

-Lufa precyzyjna 6.04mm do M16/AUG [sYSTEMA] 509mm

lub Lufa precyzyjna 6.04mm do PSG-1 [sYSTEMA] 590mm

-Gumka silikonowa hop-up [sYSTEMA]

lub Gumka silikonowa hop-up [Guarder]

no i ela oczywiście:)

 

Gumki HU- czytałem, że gumki silikonowe Guardera nie sprawdzają się tak dobrze...

No i lufy: jedni montują dłuższe lufy, inni te krótsze...a ta? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=883

Długość lufy pomiędzy tamtymi wymiarami, więc może to byłoby dobre rozwiązanie...

Aha a czy jest jakiś tłumik ognia który ewentualnie zakryłby wystającą lufę? Nie widzi mi się biegać z tłumikiem...(choć lans +10)

Ja to nie wiem, nie znam się jeszcze tak dobrze na sprawach technicznych, więc pytam się mądrzejszych ode mnie.Prosiłbym o wyrozumiałość. (choć pewnie i tak komuś nerwy nie wytrzymają;) )

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Link to post
Share on other sites

Gumki HU- czytałem, że gumki silikonowe Guardera nie sprawdzają się tak dobrze...

 

Do tuningów nie przekraczających 430-440 fps gumki Guardera są idealne. Powyżej 450 fps może lepiej założyć Systemę... Tak przynajmniej radzili w ASGShopie kiedy kupowałem M16 G&P.

 

 

No i lufy: jedni montują dłuższe lufy, inni te krótsze...a ta? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=883

 

Miałem w elce zamontowaną preckę o długości 550 mm i wystawała ok. 5 mm. Ta jest o 1,5 cm krótsza, więc powinna się zmieścić w tłumiku płomienia. Mi się elka niespecjalnie z tłumikiem dźwięku podoba, dlatego teraz mam lufę o standardowej długości 509 mm. Akurat jest promocja na Deep Fire:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1429

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie:)

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi w temacie tej repliki w obu działach.

 

OOO To się chwali !!!

 

Zdecydowałem się na tą replikę (ze względu na to, że jestem lewus i np w m16 paluchem przypadkowo przełączam selektor ognia :D )

 

w sumie lka jest stworzona stricte dla prawo ręcznych =P Ale to się wytnie =P

(naszczęście w AS to nie problem =] )

 

 

-Lufa Tak jak JW napisał powinno ci pasować ale 2.5 cm nic ci nie da (mocy celności /różnicy nie poczujesz...)

 

-Gumka silikonowa hop-up [sYSTEMA]

lub Gumka silikonowa hop-up [Guarder]

polecam systemę bo te guardera jakoś szybko się niszczą ....

 

 

A tak nawiasem... czy KTOKOLWIEK słyszał o pęknietym GB w lce ???

czyżby jeszcze nikomu nigdy gb nie poszedł ja nic nie znalazłem...

może ktoś coś słyszał?

Edited by cichyop
Link to post
Share on other sites

No bo ja wiem Wszystko jest z lewej strony (zaczep magazynka tryb ognia i wogule)

 

Panowie powiem jedno po wymianie tłoka i sprężyny na m125 śmiga aż miło ;d tylko doszczelnie i będzie git.

Co do pękniętego gearboxa też nic nie słyszałem.

 

Przetestowałem magazynki na replikach GP, CA, i nawet CA z hop upem guardera. Śmigają nieziemsko normalnie naprawdę uniwersalne magazynki.... Ktoś jeszcze na innych replikach je używał?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

a może poszli do lasu.... gdybanie...

i poco ci ten zapas będziesz kumplom pożyczał bo nie ma co z tym zrobić ?? szkoda kasy...

 

spoko =] ciesz się to najgorsza z wszystkich zębatek kupuj g&p do m14 !

nie kupuj guardera !!! mi rozpadła się w "rękach"

 

jeżeli tłokowa jest ok, oraz silnikowa jest ok (zęby nie zostały naruszone) to srodkowa załatwia całą sprawę

 

radzę sprawdzić przy okazji łożyskia mi się najpierw wytarły poczym zmienił się kąt między zembami, a to zaowocowało pęknięciem środkowej zembatki jak nie trudno się domyśleć !

 

kup ładne kulkowe łożyska 6mm ....

Link to post
Share on other sites

Łożyska mam kulkowe systema... chyba wymienię wszystkie bo chcę wsadzić sprężynę 120

 

hmm nie wiedziałem o tej ofercie, nie miałem też zębatek g&g w ręce a tym bardziej w giwerze nie mam pojęcia jak się sprawdzą... zato na łożyskach kulkowych ca 6mm lecę na m150 od hohoho i nie boję się o cokolwiek .... do m120 nawet bym się nie zastanawiał... przecież to nie jest taka mocna sprężyna....

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...