Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prowadnica OK, reszta syf. Zamiast tych części odłóż na borka guardera oraz tłoczek promyka. Wstaw M150 i ciesz się długą i bezawaryjną pracą. I cokolwiek zrobisz nie wstawiaj alu głowic tłoka, to mordercy szkieletów, nawet dla takiego pancernego jak M249, ponad to zmniejszasz bezwładność tłoka jego sporawą wagą i za tym w niewielkim stopniu FPS.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze komora hop siup do wymiany. Stockowa nadają się na części zamienne (uszczelka i dystanser). Bore up guardera typ 1/2 do m4, m150 guardera tłok JBU i porządna gumka. Prowadnica w stocku jest ok, poprawić podkłądkowanie, wymienić okablowanie, porządne Lipo i jazda.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Panowie, czy któryś z Was próbował tak przerobić stocowego boxa aby podawał kulki przy naciśnięciu na spust?

Jeśli tak to czy mógł bym prosić o jakiś opis lub schemat jak to zrobić... Wstawiłem głowicę tłoka CA oraz doszczelniłem cały układ i sound control boxa przestał reagować na "pełne" strzały tj. podkręca jedynie kiedy w komorze nie ma kulki.

 

Ps. Czy boxy Classica (te mniejsze) nie miewają takich problemów przy głowicach Systemy/CA?

 

Ja zrobiłem coś takiego, że z box'a wyprowadziłem kabelki(podłączone do przełącznika na dole box'a[Zdjęcie1] [Zdjęcie2]), a na chwycie wstawiłem guzik którym podkręcam magazynek. Zdjecie1 Zdjecie2

Edited by Bulkovski
Link to post
Share on other sites

Ja mam usuniętą całą elektronikę. Do magazynka dochodzi przewód + od spustu i - od akumulatorka. Napięcie z aku załącza mały przekaźnik, który zasila z trzech paluszków (3,6V) bezpośrednio silnik. Proste i skuteczne.

Edited by woma
Link to post
Share on other sites

Witam.

Czy macie namiar, albo ktos z Was podejmie sie naprawic boxa do m249?

Silniczek boxa kreci sie, kulki grzechocza, ale zadna nie jest wypychana do gory a co za tym idzie replika nie strzela.

Replika formy specnaarma (box nie wiem).

Jak ktos umie to naprawic to prosze o kontakt, albo prosze o namiary osob lub firm, ktore zajmuja sie takimi rzeczami.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam kolegów. Przeczytałem wątek, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Otóż mam m249 MK II od PJ. Generalnie wszystko jest w stocku, mam wsadzoną M130, którą ciągnie bateria 10.6v, przez co ROF jest zabójczy. Kupiłem używkę, bardzo zależało mi na czasie. W replice uszkodzony był tłok, więc poprzedni właściciel wstawił do M249 tłok od M14, wiedziałem o tym, miało to być rozwiazanie tymczasowe. Teraz mam mały zastrzyk gotówki, i pada z mojej strony pytanie: jaki tłok i głowicę, plus ewentualnie głowicę cylindra wsadzić do świnki? Strasznie ucieka mi przez to moc, test strzykawy wypadł bardzo mizernie... Powtarzam, poza tłokiem reszta jest stockowa.

Edited by Uada
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...