Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jak dojdzie to sobie obejrzyj i wtedy zadawaj pytania jak czegoś nie będziesz wiedział. Ale to też tylko wtedy gdy najpierw nie znajdziesz odpowiedzi w odpowiednich tematach.

Wszystko o co pytałeś było w jednym czy drugim temacie o tej replice.

Ogarnij się człowieku, naprawdę samodzielność nie boli.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

mam m249 podkręcone do 510 fps

m150, bore-up, tłok promyka, batka 10,8 4000, STU helical CA

broń odmówiła posłuszeństwa, kupiłem nową kostkę stykową, sprawdziłem kable i nadal lipa czyli poszedł silnik(?) i muszę kupić nowy bo miałem cały czas stockowy, i teraz pytanie jaki silnik najlepiej kupić w dobrej cenie(do 200 zł) żeby wszystko śmigało ładnie. Chciałem ultra torque elementa ale jest niedostępny. Czekam na porady z góry dzięki.

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś sam silnik czy działa bez obciążenia?

 

Jeśli padł silnik to ja bym polecił Infinite Torque-Up Gardera. Sam mam w moim M249 ten silnik i bardzo sobie chwalę. Mieści się w Twoich założeniach cenowych i jest dostępny na Specshopie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nagle wszystko umarło w butach, to albo kostka, albo bezpiecznik. Silnik jak umiera to najpierw ciągnie jakby chciał a nie mógł. Sprawdź tak jak radzi Frager bez obciążenia.

 

Co do wyboru silnika, również polecam ITU Guardera, mam, znajomi mieli, montowali także innym, m150 czy m170 przy ciężkim palcu mu nie straszne.

Link to post
Share on other sites

Zastanaiwam się nad sylikonowym guardera lub H.

 

Zastanawiaj się dalej.

 

Dystansera typu H nie zainstalujesz w tej komorze HU. Na poprzedniej stronie nawet sam napisałeś posta z pytaniem czy w tej komorze HU dystanser jest pionowo i dostałeś odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

założyłem silnik ITU Guardera, wszystko śmiga ale pojawił się następny problem, minimi pluję dwoma kulkami na raz? Wiecie co może być przyczyną? Sprawdzałem na boxie CA oraz na low-capach od emki i to samo. Pzdr i czekam pilnie na odp.

Link to post
Share on other sites

Oto odpowiedz na pytanie w sprawie ten prowadnicy które wysłałem do taiwangun.

Witam

niestety ta prowadnica nie będzie pasować.

Pasuje tam nietypowa głowica specjalnie do tego typu gearbox'ów, której nie mamy w ofercie.

Widać ją na jednym ze zdjęć przy opisie repliki

http://www.taiwangun.com/karabiny_maszynow...ki_p_j-820.html

 

To a już nic nie kumam.

Link to post
Share on other sites

Oto odpowiedz na pytanie w sprawie ten prowadnicy które wysłałem do taiwangun.

Witam

niestety ta prowadnica nie będzie pasować.

Pasuje tam nietypowa głowica specjalnie do tego typu gearbox'ów, której nie mamy w ofercie.

Widać ją na jednym ze zdjęć przy opisie repliki

http://www.taiwangun.com/karabiny_maszynow...ki_p_j-820.html

 

To a już nic nie kumam.

 

Skoro pasują części do GB V2, a prowadnica którą podałeś w linku jest wg opisu do GB V2 to nie ma bata, musi pasować. Jeśli nie pasuje to znaczyć może że w opisie sklepu jest błąd.

 

Poza tym nie rozumiem co ma głowica (jaka nietypowa? głowica czego) do prowadnicy sprężyny? Jakaś ta odpowiedź jest dziwna jak dla mnie.

 

Pomijam w ogóle fakt, że jeśli masz łożyskowaną głowicę tłoka, to nie ma sensu dawać jeszcze łożyskowanej prowadnicy sprężyny. Były przypadki że podwójne łożyskowanie powodowało problemy z niektórymi sprężynami.

 

Witam

 

założyłem silnik ITU Guardera, wszystko śmiga ale pojawił się następny problem, minimi pluję dwoma kulkami na raz? Wiecie co może być przyczyną? Sprawdzałem na boxie CA oraz na low-capach od emki i to samo. Pzdr i czekam pilnie na odp.

 

Obstawiam że gumka HU jest zwalona. Zacznij od niej, w sumie to i tak najtańsze co mogło paść i można tanio problem wyeliminować lub ewentualnie wyeliminować gumkę jako problem:P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...