Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

A po cholerę wsadzać m120 na miejsce m120? Stock ma 380-400 fps. Oszczędź sobie wydatku. Masz rok gwarancji. Nowy kompletny GB kupisz za 119zł i ma on stockowo 380-400 i znów rok gwarancji...

 

Nie zaniżasz czasem żywotności tego GB :| ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakie te kompletnie GB a 119zł?

A jeśli chodzi Ci o BOYI'a, to jaki jest w ogóle sens wymieniania GB na nowy taki sam. Wolałbym coś "lepszego".

Napisałem, że gdyby po gwarancji GB ci padł lepiej kupić nowy i znów mieć rok gwarancji. Te gearboxy maja 1 wadę - kiepskie twarde kable, które łatwo się łamią. Po 8 miesiącach użytkowania innych wad nie stwierdzono (pomijając spadek fps o 15 bo się sprężyna zbiła).

Link to post
Share on other sites

Ja w swoim boyiu często "montuje" krótki magazynek od ak47. Nawet ładnie się prezentuje i nie świeci się tak mocno jak ten stockowy. Ogółem jest lepiej;)

No i taki krótki daje ciut więcej do lansu niż ten pomarańczowy, jak jest metalowy to kilka pkt do wytrzymałości i lansu jeszcze.

Link to post
Share on other sites
Tak, krótkie do AK47. Ale podczepienie takiego magazynka... No chyba, że chcesz mieć AK105 czy 103.

Czyli mówisz, że na amunicję 5,45 nie znajdę? Chyba, że na krótkim nie widać tak bardzo tego zakrzywienia :?:

 

Na pewno wygodniej z takim magiem leżeć, znaczy się czołgać, obrać niski pułap, czy jak to nazwać :D Dlatego zależy mi na takim. Zawsze coś by było odstępstwem od rutyny.

 

Nawet ładnie się prezentuje i nie świeci się tak mocno jak ten stockowy.

Ja mam rk-03, z pomarańczowym magiem :-P

Link to post
Share on other sites
Marcin_eM Ja mam Low-cap'a P&J i sprawuje się bardzo dobrze. Żadnych luzów, trzyma się sztywno.

Bardzo dobra informacja ;-)

 

Ja mam hi-capa krótkiego TM i jest rewelacyjny;) trochę jest klopotow żeby go włozyc w gniazdo ale jak się już uda włożyć to ładnie siedzi. Wszystko podaje, 0 luzów.

Jednak cena nie na moją kieszeń :???: W tym tygodniu zamawiam jeszcze mundur, więc kolejna stówka za maga to byłoby awykonalne :-P

 

Jeszcze dołożę coś od siebie na temat repliki. Po rozpakowaniu z pudełka okazało si, że drewienko ma dość dużą skazę, jakby ktoś dłutem bawił się przy replice. Poza tym stwierdziłem wykrzywienie się lufy (!). Tyle z zewnątrz, a w środku... tragedia. Najpierw podawał po dwie kulki (po opuszczeniu lufy w dół wypadała jedna na ziemię), a po 10 strzałach słychać dało słyszeć tylko mielenie. Poszedł na gwarancję do Krakmanów, najpóźniej w przyszłym tygodniu spodziewam się go z powrotem.

 

Pewnie miałem pecha przy zakupach, jak zawsze :-F

 

---EDIT---

 

@Setan, skąd go zamawiałeś, bo w podanym linku przeze mnie jest hi-cap? Low- ani mid-capów nie doszukałem się.

Edited by Marcin_eM
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...