Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak będziesz miał pecha to będzie posiadała. Poproś sprzedającego by ci sprawdził co dokładnie jest stalowe magnesem przynajmniej. Ja moją SW wymieniałem właśnie z tego powodu, ze taktycznemu nie chciało się sprawdzić (mimo iż zapewniali, że sprawdzili) i przysłali egzemplarz z znalową obsadą kolby.

 

Prawda taka że chińczycy w Boyiu składają repliki z czego popadnie więc może się znaleźć w SW coś znalowego mimo wszystko.

Edited by RalphPL
Link to post
Share on other sites

Prą państwa jakie risy na front można wsadzić do tej repliki (ino konkrety z fotami/linkami, bo że w systemie vfc to ja wiem)? I czy ktoś mógłby dla mnie rozebrać kolbę i pokazać na fotach co i jak? Chciałbym sobie wstawić kolbę od emki, ale muszę najpierw przemyśleć kwestię adaptera/mocowania, a wiem że w serii rk są różne wersje tejże składanej kolby (w sensie inna w 01 i w 12).

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Jak wygląda mocowanie na kolbie, na korpusie i jak wygląda sam zawias-czy to jest takie mocowanie jak w RK-05 czy jak w RK-01/03?

Że risów w kraju nie ma to ja wiem-mogą być zagramaniczne strony. Risy UTG to pewnie piłowanie?

 

http://www.wgcshop.c...eg_tx74un_l.jpg do czegoś takiego bym dążył-wiem, łatwiej i prościej kupić LCT, ale nie mam 1500PLN na ten cel :icon_wink:>

Link to post
Share on other sites

Co do kolby wal do mg albo delin0ma, oni mają kolby od emek przy AKSach, pewnie Ci wytłumaczą co i jak.

Co do risów UTG, znalazłem zdjęcie risów firmy SRVV (czy jakoś tak), jak policzyłem ząbki risów to nakładka powinna wejść bez przeróbek a łoże trzeba by dociąć.

Link to post
Share on other sites

Molestowałem już i MG i delon0ma-stąd moje pytanie-jak wygląa kolba i zawias, czy da się z kolby wyjąć zawias i na nim zbudować adapter czy trzeba rzeźbić (w ostateczności dam do wspawania metalową płytkę i przykręcę kolbę na chama, albo przyspawam do płyty migomatem-ale to ostateczne, wolałbym mieć możliwość skoszerniakowania w razie czego). Ris do suczki robi cyma, jest do dostania na WGC, wygląda na to że pasuje http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=CYMA-ACC-C114&search=searchItem&rs=CYMA-ACC-C114

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Magazynki pasują MAG, DBOYI, CYMA (po podpiłowaniu), MAG, pewnie CA i cała reszta. Dobra podstawa, jak się robi to z głową. W stocku strzela ładnie, hop ładnie kręci, wszystko gładko chodzi w środku. Ale to loteria, mi akurat dobry egzemplarz się trafił.

Dobry wybór na początek. Przeczytaj cały temat. Więcej się dowiesz o tej replice.

Link to post
Share on other sites

Cześć, Koledzy!

 

Niedawno kupiłem RK-01W na Gunfire.pl i uważam, że to kawał (a raczej kawałeczek) dobrej roboty. Nie wieje chińczykiem, a kulkami bije naprawdę ładnie.

 

A teraz pytanko, bo sprawa mnie nurtuje, a tylko jeden z użytkowników wspomniał na temat granatnika pod AKSU-74 i to 5 lat temu.

Czy ktoś wie, widział, słyszał, gdzie dostanę owy granatnik?

Logika wskazuje, że GP-25 nie pasuje ze względu na mniejsze gabaryty repliki.

Link to post
Share on other sites

Molestowałem już i MG i delon0ma-stąd moje pytanie-jak wygląa kolba i zawias, czy da się z kolby wyjąć zawias i na nim zbudować adapter czy trzeba rzeźbić (w ostateczności dam do wspawania metalową płytkę i przykręcę kolbę na chama, albo przyspawam do płyty migomatem-ale to ostateczne, wolałbym mieć możliwość skoszerniakowania w razie czego). Ris do suczki robi cyma, jest do dostania na WGC, wygląda na to że pasuje http://www.wgcshop.c...s=CYMA-ACC-C114

 

http://www.red-alliance.net/forum/index.php?topic=23328.0

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mam pewno pytanie które trapi mnie od dłuższego czasu. Czy replika RK-01 od D-boys jest faktycznie stalowa ? Czy jest to częściowo stal a częściowo zwykły chiński znal ? Wiele moich znajomych siedzących w tych tematach utrzymują tą drugą wersję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...