Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie

Czy dużym nietaktem będzie zasilanie "suczki" lipolkiem 11.1v?? http://allegro.pl/li...2637275253.html

Czy stockowe "bebeszki" wytrzymają takowe obciążenie??

 

Myślę, że tak, tylko trzeba zębatki dobrze wypodkładkować ;) Wszystko przeczyścić i przesmarować, dobrze ustawić AoE i powinno śmigać. Spodziewaj się ROFu w granicach 23-25rps.

Link to post
Share on other sites

Witam ! Mam problem z mą RK-01 i prosił bym o radę :

Jestem jej użytkownikiem od 1 miesiąca i było spoko , ale od 3 dni nie chce strzelać . Mam dość lipną batke więc wczoraj pożyczyłem inną od kolegi i dalej nie chodzi . Na pewno były ładowane i to wiele razy . Jak wciskam spust to jest dźwięk normalny - taki jak przy wyłączonej baterie ale jak ją podłączam to nie strzela ! Macie jakieś rady ;( ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dostałem taką odpowiedź:

 

Jest to najnowsza generacja tych replik ?(oznaczenie SW) w których

większość elementów (w tym wszystkie kluczowe) wykonanych jest ze stali

.

 

W wersji SW jest coś jeszcze, oprócz ameliniowej lufy, co nie jest ze stali?

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem dzisiaj swojego RK-01SW na Blackswordzie, zobaczymy co przyjdzie, jak to będzie BY-001B to Taktyczny ma cenową konkurencję, bo swojego kupiłem za 539 zł (promocja "Lajkujesz - negocjujesz") :icon_wink:

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Doszedł mój RK, znalowe jest suwadło, zatrzask kolby, muszka, obsada kolby. Oznaczenia Tuły na replice, Iżmasza na magazynku. Przezroczysta komora i zielona bateria, czyli (z tego co tu wyczytałem) najnowsza partia mieszanych Boyi.

Na pudle było oznaczenie BY-001A. Dodatkowo, przy chwycie był numer seryjny (wybity albo namalowany, nie sprawdzałem, spakowałem od razu do odesłania) BY01Acyferki .

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

BY-001A to chyba nie jest SW tylko zwykły. Ja zamówiłem z taktycznego, przysłali mi BY-001B, stalowe było wszystko prócz obsady kolby (wbrew temu co pisali w mailu gdy prosiłem by sprawdzili). Został odesłany ze względu na to i źle osadzoną podstawę muszki. Jeżeli brałeś SW to bym odesłał, bo przysłali ci raczej zwykłe W.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko :

Będąc ostatnio z moim kałaszkiem w serwisie dowiedziałem się paru nie miłych i kosztownych wiadomości na jego temat ale wydaje mi się ze najważniejszy jest jeden , a mianowicie - SILNIK .

Stockowy jest do dupy , przegrzewa się strasznie szybko i tp tak więc muszę go wymienić , lecz problem w tym że muszę też wymienić inne części ( min. body ) mam ograniczone fundusze . Serwisant ( wydaje mi się wiarygodny ) powiedział że on by tu wstawił jakiś tam silnik ( nie pamiętam nazwy ) a koszt to 180-220 zł . Czy ktoś z posiadaczy tego kałaszka wymieniał silnik ? ew.jaki ?

Ja z powodu ograniczonych funduszy zastanawiam się nad tym : http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/silniki/silnik-durable-standard-dlugi-guarder.html

Czy on się nadaje ?

Czekam na wasze pomocne odpowiedzi ;)

Link to post
Share on other sites

Parę dni temu przyszła do mnie moja sucz.

 

Co mi się nie podoba?

-ZnAlowy zatrzask kolby na korpusie (ten co trzyma kolbę w pozycji złożonej)

-komora HU do której NIE PASUJE zielona gumka G&G, jest za długa, po przycięciu do odpowiedniej długości podkręca jak chce, dystanser jest za szeroki, da się docisnąć hop-up, jednak po ponownym jego zluzowaniu dystanser zostaje tam gdzie był, czyli na maksymalnym ustawieniu

-słaby silnik, replika nagle przestała strzelać, po sprawdzeniu stockowej batki na Imaxie wyszło że bateria miała 10V.

-brak oznaczeń Tuły, które były we wcześniejszych wersjach

-osłona gearboxie przy spuście jest z dziadowskiego plastiku, który już mi popękał

 

Co mi się podoba?

- pasują magazynki z Cymy, bez żadnego piłowania (we wcześniejszych RK z jakimi miałem do czynienia magazynki pasujące do Cymy nie pasowały do Boyi i odwrotnie)

- drewna, śliczny kolor, nawet nie wiem czy chcę je postarzać ;)

- wykonanie zewnętrzne, stal, wszystko prosto i porządnie poskładane, ładna faktura części metalowych, nie błyszczy jak Cyma

- RoF na stockowej batce (nie wiem ile, ale dużo, a przynajmniej tak mi się zdaje ;))

- pas z zestawu, ma (o dziwo) wszystkie metalowe elementy ze stali

- zasięg, na stockowej gumce i dystanserze jest niezły, trafiałem powtarzalnie w drzwi wielkości człowieka mojej postury powtarzalnie na odległość 50-55 metrów, całkowity zasięg oscylował w granicach 60 metrów

 

Generalnie zakup uważam za bardzo udany, zamierzam z tego RK zrobić AKSu jakiego używał Osama, jak skończę, zaprezentuję tu efekt ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...