Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś kombinował z pasowaniem takich risów? http://azteko.pl/chw...k-ris-p-46.html interesi mnie zwłaszcza dolna nakładka-trzeba ją przepiłować dremelem, wyciąć kilka żeberek ze środka i potem skleić (przynajmniej ja sobie uroiłem coś takiego w głowie). Pytani-czym to dziadostwo skleić żeby się trzymało dobrze?

 

Inna sprawa-czy ktoś trafił w jakimś sklepie kompletną atrapę suwadła (blaszka, pręt ze sprężyną i zaczep)?

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Nath da się to zrobić i to dość porządnie bez klejenia itp ja użyłem tarczy do szlifowania metalu i szlifierki stołowej ale wygodniej dremla itp.

Trzeba dość sporo przyciąć w sumie chyba do tej 2 dziurki w dolnej okładzinie po za tym z przodu trzeba w jednym miejscu zrobić wycięcie ale to już chwila roboty w sumie 1,5h pracowałem żeby to idealnie wpasować.

Górną okładzinę musisz lekko podpiłować żeby te metalowe cudo które jest w drewienkach wyszło.

Jak chcesz to w weekend jak wrócę do domu to porobię foto.

Moje szyny trzymają się tak idealnie że nic nawet nie drgnie.

Link to post
Share on other sites

Ja u siebie dorobiłem rurę gazową ris z rury do długiego CM.050, chyba najłatwiejsze i najlepsze rozwiązanie. Co do tego łoża TDI, nie przesadzajmy, okucie łoża AKSU jest tak szerokie, że przerobienie łoża od długiego AK to żadna filozofia. Trochę pracy z pilnikiem i brzeszczotem.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cześć mam problem chciałem wymienić precke na jbu 6.03 i gumke hop upa pod ręka biały guarder skończyło się tylko tym że gumka poszła do asgejowego raju

Potem madbull shark cholernie ciężko wchodziła w komorę okazało się ze kołnierz gumki krzywo się układa .... Ostania próba gumka Ultimate ten sam problem... Czy jakaś gumka oprócz stokowej pasuje do tej plastikowej komory ? Czy czeka mnie zamawianie metalowej komory cymy ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Słuchajcie mam pytanko ponieważ chcę zrobić totalnie porąbaną wersję RK 01 W i chciałbym wiedzieć czy magazynek bębnowy do niego wejdzie

coś takiego np.:

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152191093-Magazynek-bebnowy-do-AK.html

 

jeszcze jakbyście mieli linki do akcesoriów typu 'wielki tłumik' albo inne tego typu pierdoły to proszę o linki ;)

Link to post
Share on other sites

Co do gumki wymieniłem na zieloną G&G ale trzeba ją przyciąć jakieś 3 mm ( przeźroczysta komora ) i działa jak trzeba.

Okładzinę górną ściągasz podnosząc pokrywę zamka i na siłę wyciągasz okładzinę od strony pokrywy. Jednak jak chcesz ją wsadzić z powrotem to trzeba pilnikiem przypiłować w tych miejscach ( od strony pokrywy ) i wcisnąć na miejsce.

http://zapodaj.net/images/6a618dbca617a.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Miał ktoś problem z wybiciem pinu pod podstawą szczerbiny? Pin ruszył się na jakieś 2 mm i nie chce dalej wyjść a ponadto nie da się go wbić z powrotem. Front dostał minimalnych luzów;/ Czy śrubka imbusowa pod podstawą szczerbiny przeszkadza w jego wybiciu?

Link to post
Share on other sites

Witam ! Przeglądam tematy o replikach boyi/cm już od dłuższego czasu i dalej nie jestem pewien paru kwestii do końca. Różni użytkownicy różnie pisali, nie tylko na tym forum. Raz że to jest ze stali, a raz że jednak nie.

Czy obsada lufy i kolby jest ze znalu czy ze stali ?

Czy muszka jest ze stali czy ze znalu ?

Która konkretnie konkretnie, i czy w ogóle taka istnieje, jest full steel od boyi ?

Jest sklep gdzie można w razie czego dokupić stalową muszkę ?

 

Pytam, gdyż szukam ak dla siebie, i szukam wykonanego w większości ze stali karabinku - nie obchodzi mnie gearbox tak czy siak wymienię go na lepszy, bądź poddam tuningowi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...