Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyszedłem przed 9. Serwer im padł - zewnętrzny mają czy coś. Więc nie wchodziłem, ale i też nie widziałem chyba nawet (byłem w "oddziale" przy Dworcu Głównym). Poszukam użytkowników tej repliki i przesłucham ich. ;)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Chciałbym poprawic osiągi swojej repliki.

Wymieniłem już lufę i gumkę.

 

Teraz chciałbym wymienić komorę hop-siupa w swoim AKS-74, więc mam kilka pytań :)

 

Czemu metalowe komory są lepsze od komór z tworzywa (jeśli w ogóle są lepsze...)?

 

Zwróciłem uwagę na dwie:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1843

i http://www.madonion.eu/Komora_HopUp_do_AKSU_p490.html

 

Która z nich jest lepsza Waszym zdaniem?

Jaką komorę Wy polecacie? No i czy wymiana komory wpłynie na precyzje i zasięg strzałów?...

 

W jaki jeszcze sposób można poprawić zasięg i precyzję strzałów tej repki?

 

Z góry dzięki za odpowedzi na moje pytania :)

Link to post
Share on other sites

Jaka masz preckę jeśli można wiedzieć i gumkę? Dużo dało w stosunku do stocka?

 

Wstawiłem do aksu sprężynę m120. Jebać M85 i tak nikt w Gorzowie nie przestrzega limitu FPS. Ale zasięg wzrósł może o 5 m. Celność też troszkę spadła... Więc nie wiem czy się opłacało. Ale jak się obrywa w budynku z ponad 400 fps to można się ostro wkurwić... I pojawia się syndrom zemsty :killer:

 

A chciałem być dobry...

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No zamówiłem Cichą głowicę tłoka i cylindra. Zobaczymy jaki efekt. Na pewno się pochwalę. Karabin bardzo wyciszyła duża ilość smaru na sprężynie i dobre spodkładkowanie zębatek. Polecam gumkę hop up "Mad bull shark bucking" czy jakoś tak (czerwona). Skupienie na kulkach 0.2g wręcz zaskakujace (lufa stock). Sprężyna M85. Stockowa batka starczy na jakieś 1500 strzałów! Jedyne co mnie denerwuje to to że czasem nie podaje kulek na auto (polecą 2-3 i koniec) ale to chyba przez ROF. Na szczęśie nie jestem fanem AUTO.

 

Pozdro ludziska!

 

P.S. Wstawiajcie słabsze sprężyny do broni! To się bardzo opłaca!

Link to post
Share on other sites

3 post pod rząd. Cica "Edyta" chyba mnie nie lubi...

 

Kupiłem zestaw głowicy tłoka i cylindra (wyciszone). Zamontowałem. Strzela troszkę ciszej, fakt. Jednak po zamontowaniu wszystkiego i załadowaniu kulek, odkryłem że dysza się nie cofa. Męczyłem się od 21 do 3 w nocy i nic nie odkryłem. Dopiero później zauważyłem że gdy słabiej dokręcę chwyt pistoletowy to tego nie ma. Strzela normalnie. Jednak gdy dokręcę mocniej- Dupa. Testowane na dwóch komorach HU i to samo.

 

Ludzie, pomocy!!! Załamka totalna, jeszcze nigdy takiego przypadku nie miałem... Muszę wrócić na stare części chyba... No ale nie ma jak to 70zł w plecy...;/

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...