Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Korpus od hk416 jest minimalnie wyższy o ok 5-8mm w zależności od producenta w stosunku do standartowego wymiaru body do m4. Testowne na body src/ca/g&p w stosunku do body agm i pj.

 

W dodatku niemożliwe jest sztuczne podwyższenie body:/ Jedynie co to czekać na body od boyi, tyle że cena jest hmmmm przyjemna ;P

Link to post
Share on other sites

Co ty gadasz??????

Ja sam go kupowałem jakiś miesiąc temu.

Więc od jakich kilku miesięcy?

 

 

No to może akurat trafiłeś na jakąś dostawę. Ja sprawdzam ten sklep od kilku miechów i bez przerwy koło tej giwery widnieje znaczek "oczekujemy na dostawę". Tobie chodzi chyba o wersję sf? a ja poszukuje tej ze stałą kolbą (JG 6623) taki numer na zbrojowni

Link to post
Share on other sites

No to może akurat trafiłeś na jakąś dostawę. Ja sprawdzam ten sklep od kilku miechów i bez przerwy koło tej giwery widnieje znaczek "oczekujemy na dostawę". Tobie chodzi chyba o wersję sf? a ja poszukuje tej ze stałą kolbą (JG 6623) taki numer na zbrojowni

 

Ja kupowałem na allegro, ale nie w licytacji tylko kup teraz nówke sztukę dla kumpla,

ale niestety nie podam ci już linka, bo wykasowałem.

Sam mam tą z puszką(jg6621), ale jestem zadowolony.

Lufę sam przedłużyłem poprzez przedłużkę z M4 + dłuższa precka i jest git ;-)

Link to post
Share on other sites

Dla wszystkich niepewnych tak wygląda hk416 z body od m4 Boyi

 

obraz013.th.jpg

 

Prosze bardzo myśle że wielu pomoge ;) P.s nie moja repla kumpla ;)

 

 

 

Nie wiem po kij tutaj mechaniczne przyrzady celownicze skoro przez nizsze body nie sa wyrownane ze soba

Link to post
Share on other sites

JG ma super bebechy i ma czarne body-tyle wiadomo ze zdjęć.

 

Boyi ma szare boty (wg. mnie wygląda bardziej rasowo) piny w body (nie śrubki!).

 

Oba mają bardzo ładne napisy kwestia gustu może ci się udać i okaże się, że Boyi ma dobre bebechy, ale ja brałbym chyba JG ew. Boyi + GB z JG za 70$ z rsov-a ;-) chyba ani JG ani boyia nikt nie ma metalowego jeszcze...

 

Pozdrawiam Wojdatuz

Link to post
Share on other sites

Kupiłem HK 416, replika fajna ale w stocku hopek słabo kręci. Miałem cm.031 z hopkiem guardera, i strzelał dalej + celniej.

Mam możliwośc odkupienia czarnego hopka guardera od kolegi (nie był nawet uzywany) za 10zł xD. Nie wiem jaka bedzie różnica w zasięgu i celności po jego zamontowaniu dlatego pytam sie o to Was.

Czytając temat, dowiedziałem sie że polecacie hopka systemy ale czy jest on na tyle lepszy żeby dopłacać 30zł?? Przyznam że zależy mi na jak najmniejszym koszcie bo replika troche uszczupliła mój budżet :/

Link to post
Share on other sites

Dzieki Grzechotnik.

Myśle że nie porwe tej gumki, a przynajmniej mam taką nadzieje. Już raz zakładałem przeźroczystego guardera właśnie do repliki ak-74.

 

Bez tego sie nie obędzie bo żeby zasięg troche sie zwiększył (jakieś 10m) trzeba hop upa podkręcać prawie na maxa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...