Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koledzy, chciałbym sie jeszcze Was poradzić, czy bebechy które sa w srodku wytrzymaja baterie 9.6 na ogniwach KAN?? Ile czasu taki zestaw pociagnie??

Czy trzeba jakis przerobek w kablach??

 

Z bebechow mam zmieniona sprezyne na 120 Madbulla (bo podobna stockowa obciaza system i sie zuzywa dosc szybko) oraz mam wypodkladkowane zebatki.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Koledzy, chciałbym sie jeszcze Was poradzić, czy bebechy które sa w srodku wytrzymaja baterie 9.6 na ogniwach KAN?? Ile czasu taki zestaw pociagnie??

Czy trzeba jakis przerobek w kablach??

 

Z bebechow mam zmieniona sprezyne na 120 Madbulla (bo podobna stockowa obciaza system i sie zuzywa dosc szybko) oraz mam wypodkladkowane zebatki.

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

 

 

Co do stockowej sprezyny to prawda. Ja mam swojego HK od kwietnia. Wczesniej po wymianie precki i gumki hop up, strzelal celniej i dalej niz dluga emka G&P 430fps oraz m14 G&G 470fps. Teraz za to strzela gorzej niz g36jg mojego kumpla.

 

A co do batki, to wedlug mnie dlugo ten zestaw pociągni bo właściwie to taka batka powinna byc uzywana bo 8.4 daje koszmarny rof. mniejszy niz standardowy

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

Panowie, chce wymienić parę części w moim HK 416.

Zabieg ten ma na celu uzyskania jak najlepszej celności i szczelności no i oczywiście poprawienia pracy GB

 

Jak na razie zakupiłem sprężynę SYSTEMA M120.

 

Borykam się co następnie wymienić ?

 

Na razie ustaliłem sobie tak że:

 

Łożyska - skoro stockowe to plastiki to lepiej dla świętego spokoju oraz poprawienia pracy zakupić nowe. Myśle nad tymi http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1313

 

Prowadnica sprężyny - wyczytałem że ktoś przy sprężynie m130 po pewnym czasie użytkowania pojawiały sie opiłki z prowadnicy przez trzącą o nią sprężynę.

Zapatraję się na taką http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1654

 

 

No i jak na razie tyle upatrzyłem. Co byście polecili jeszcze do wymiany ?

Link to post
Share on other sites

Ari, w święta też mam zamiar wymienić coś w GB.

Wymienię to samo co Ty, oprócz sprężyny M120 - zamiast niej M110. Myślałem, też o M100. Ale chyba aż tak z tym gearboxem nie jest źle ;)

 

W dawniejszych stronach tego tematu wyczytałem, że komuś uszka pękały... Mi po 6 otwarciach body wszystko gra... : >

Kilka dni temu wymieniłem długo oczekiwaną gumkę, na Systemę.

Dziwię się, że to tak pięknie strzela. Fakt, że gumka przeszła dopiero mniej niż 120 kulek :lol: Więc musi ona dojść do siebie. ALE dzisiaj strzelałem tak "na próbę" ;)

I zauważyłem, że co 6 kulek -+ (na oko) wylatują 2 na raz.

Co może być tego problemem ? Magazynka nie rozkręcałem jakby co.

Tylko zmieniłem gumkę, popodziwiałem czarny kolor gearboxa i tyle :)

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...