Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakoś cały czas mam wrażenie, że lepiej zmienić GB w AGM niż BODY w JG.

 

Raz, że i tak PRAWDOPODOBNIE będzie trzeba i kiedyś w JG powymieniać część części. A tak to możemy np. kupić zębatki systema za 250zł, gumke za 30, tłok za 60 i za co nam jeszcze kasy styknie, zamiast body za 450 zł. Mieścimy się w tej kwocie i mamy ZAJE***** GB. No przesadzam, taki uber zajefajny nie będzie, ale naprawdę w takiej kwocie to można sobie fajne części sprawić.

Link to post
Share on other sites

Jakoś cały czas mam wrażenie, że lepiej zmienić GB w AGM niż BODY w JG.

 

Raz, że i tak PRAWDOPODOBNIE będzie trzeba i kiedyś w JG powymieniać część części. A tak to możemy np. kupić zębatki systema za 250zł, gumke za 30, tłok za 60 i za co nam jeszcze kasy styknie, zamiast body za 450 zł. Mieścimy się w tej kwocie i mamy ZAJE***** GB. No przesadzam, taki uber zajefajny nie będzie, ale naprawdę w takiej kwocie to można sobie fajne części sprawić.

 

 

Ale body od BOYI masz za 175zl :)

 

Pytanie:

 

Czy SRC produkuje body ze ZnAlu czy jakiegoś już tam metalu?

Link to post
Share on other sites

Co mi po tym, że AGM ma "metalowe" body jak flaczki cienkie... :) wybrałem lepszy gb i teraz zastanawiam sie nad wymiana body :)

 

"Flaczki" to są w obu cienkie i różnica w jakości jest taka, że nie przekłada się na pracę. Tylko JG ma tragiczny hop-up, jeżeli już samo plastikowe body nie jest dla kogoś wadą z miejsca dyskwalifikującą :roll: Dobra komora hop-up, którą do AGM można włożyć od ręki, jest więcej warta niż te wszystkie niby-bajery, które gunfire wypisuje pod replikami JG III gen.

 

Jeżeli ktoś potrzebuje robić z tego karabinka szturmowego potworka z 450-500 fps to rzeczywiście opłaca się wymienić części gb. Jeżeli nie - to co najwyżej znaleźć głowicę tłoka, która będzie szczelna i dyszę. Resztę zostawić aż się coś zacznie sypać, po prostu nie warto "wzmacniać" takiego gb.

Link to post
Share on other sites

hejka piszę bo dużo pytań byłó na temat lufy wewnętrznej do hk ze stałą kolbą.

Wygląda to tak :

~390 mm ma stockowa

ale dziś zamontowałem do swojeg precke prometheusa 407 mm i nawet nie wychodzi poza tłumik ognia (w samym tłumiku też jej nie widać ), więc jeśli ktoś się zastanawia nad precką to polecam 407 . Gnacik teraz działa jak marzenie :D

Edited by gregor1984
Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanie.

Czy bardzo sie opyla wymienic lufe 280mm na 363mm ? Czy precyzja znaczaco wzrosnie czy ten wzrost bedzie raczej "urojony" ?

Pytam sie gdyz mam dylemat czy nie przedluzyc sobie lufy i miec ja schowana w tlumiku (bo i tak planuje kupno tlumika aby wyciszal, ale jesli precyzja strzalu przez dluzsza prec lufe mialaby znaczaco sie poprawic to bym pomyslal nad uzyciem tlumika jako przedluzenia lufy)

Link to post
Share on other sites

Głownie na zasiegu, ale nie wiem jak z nim bedzie w przypadku 363 mm. W stocku było 285 mm a ze nie mieli takij precki to kupilem 247 KM Heada. Pozniej dokupilem tłumik i zastnawiam sie teraz na wsadzeniem 363 mm. Ale jesli mam stracic na zasiegu to czy lufa Prometheusa 300 mm 6.03 cos poprawi??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...