Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Witam! Przeczytałem ponad 40 stron tego tematu i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, a mianowicie jakiej mocy akumulator najlepiej umieścić w tej replice ( III generacja) ? Czy 11,1 V jej nie zaszkodzi i czy 1500 mAH to nie za mało ? Chciałbym się również dowiedzieć jakie wymiary ma otwór w kolbie (składana) przeznaczony na akumulator?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

Orientujecie się może jak odłączyć frontową część plastikowego body, od lufy zewnętrznej? Mam do przełożenia metalowe body i utknąłem :icon_confused: Replika ma już pare lat (chyba 4-5) JG6622.

Link to post
Share on other sites

No to je sobie odpuszczę i wezmę zwykłe do M4 :(.

A cymowskie midy będą siedzieć w gnieździe i podawać kulki bez problemu? Dokładnie te: http://gunfire.pl/product-pol-1152201376-Magazynek-mid-cap-do-replik-typu-M4-M16.html

 

A odnośnie lufy wewnętrznej - wymienić? Chciałbym wsadzić jakąś preclufę, ale żeby nie była dłuższa od stockowej. Na stronie podają, że ma 290mm. Co polecacie? Wejdzie tam jakakolwiek czy szukać jakiejś "specjalnej"?

Edited by cymek999
Link to post
Share on other sites

2 miechy mineło i dalej nic :icon_biggrin:

 

Gunfire ma przecie HK416 (gfg12 metal), kupiłem z promocją 10% i jestem bardzo zadowolony.

(Dostałem egzemplarz bez oznaczeń producenta, czysty czarny karabinek)

Midy cymy i boyi pasują, choć teraz brał bym tylko cymy gdyż są krótsze o jakieś 3-4cm i mają 50 kulasów więcej pojemności (maja taką samą długość co stockowy hcap)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...