Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poprawka do 3 linku:

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=VFC-ACC-416MG&search=searchItem&rs=VFC-ACC-416MG

- chyw pistoletowy z VFC wydja mi się trochę węższy niż od JG.

 

Najważniejsze pytanie to: Czy szkielet z JG uda się wepchać do body VFC, może ewentualnie do DBoy - tutaj pewnie szybciej znajdzie się body niż do VFC :(?

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za odpowiedź. Pozostaje skupować po mału części. Może nie ten temat ale jak mocno odbiega HK dboya od wersji VFC? Czy w tym przypadku cierpliwość czekania popłaca? Samego body od VFC nie znalazłem w żadnym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Witam :)

Zamierzam po świętach rozpocząć tuning mojego HK. Zamierzam na pewno wymienić gumke na guardera, lufe na precke systemy oraz sprężynę na m130 też od Guardera. Waszym zdaniem co powinienem jeszcze dokupić? Jaką baterię LIPO polecicie do tej repliki? Zależy mi na tym aby mieściła się w kolbie (teleskopowej). Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Lepiej wstawić krzyżak. Chyba JG fabrycznie montuje tam takie coś, można ew. samodzielnie wyciąć z blachy. Jak wrócę do domu to pokażę zdjęcie.

 

A na ruszanie przód-tył niewiele pomoże. Można nakrętkę mocującą lufę do body obkleić, żeby ciaśniej wchodziła i ew. spiąć RISy czymś.

 

Jak wrócę do domu to pokażę o co mi chodzi :).

Link to post
Share on other sites

Małe pytanie do was a dokładnie dla użytkowników z plastikowym body. Czy możecie podać mi wymiary części i odległości śrub. Numerki podane na fotkach. Kombinuję zrobić konwersję do ICS-a a tylko z tego JG będzie pasować jak na razie i o ile moje ślepe oko dobrze widzi.

1. Odległość śruby od przody body. Ile mm.

2. Wysokość całego risa.

3.Wysokość tego metalowego risa dokręcanego.

hkwymiary.jpg

Link to post
Share on other sites

Pewnie nie będzie pasować :P. Ja mam metalowe body od Dboi chyba (na azteko takie widziałem) i RIS jest 'lekko' nie spasowany niestety. Po założeniu podwyższenia RISa w tamtym miejscu jednakże tego nie widać a i do kolimatora się wygodniej składam.

 

Poza tym, co do krzyżaka jeszcze, to trudniej o wiele z nim założyć rurę gazową. O wiele trudniej. Wymaga zabawy pilnikiem i ominięcia jednego elementu, jednakże 3/4 lufy nadal wyglądają dobrze ;). Jutro się może pochwalę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...