Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] HK 416 [JG]


Recommended Posts

Napisałem nowego maila na gunfire z linkami do sklepów z jedną i drugą wersją, otrzymałem taką odpowiedź: "to sa dokładnie te same repliki. Chodzi o oświetlenie repliki i obróbki

zdjęc. Kody produktu sa takie same a JG wypusciło jak do tej pory tylko 3

wersje HK

:)" Próbują wmówić, że druga wersja nie istnieje...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gunfire mija sie z pradwa ;]

 

kolega ma wersje z puszka lasera.ma czarne body i prosty magazynek.

ja ma z kolba crane stock, szare body,skosny magazynek.

 

to nie jest roznica materialu;] sa dwa typy body;] chyba,ze jest tez body szare i prosty mag,i czarne i skosny.

 

aha,i kolor risa sie rozni.

 

 

Dokładnie , spójrzcie na: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3082

Jest zdjęcie wersji czarnej z "bananowym"zakrzywionym magazynkiem, OCB nie wiem. Mam zamiar kupić Hk416SF i nie wiem teraz co dostane , a kupować chcę na "gunfire". BTW ...nie ma się czemu dziwić chinole zawsze pozostaną chniolami a z nimi jest wszystko możliwe.

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem wczoraj repliczke na Gunfire..i czekam z niecierpliwością na paczke. Co do tezy o kolorach body..wykonałem telefon dzisiaj do Gunfire w tej sprawie. Sprzedawca stwierdził iż "czarnego body nie ma" i mógł to być czysty przypadek w produkcji tego chińczyka. Otwierając paczkę to otwierać bęben maszyny losującej jednym słowem ;-)

Link to post
Share on other sites

Mi Allah zesłał czarnego z oznaczeniami,to bardziej wina sklepu niz chinczykow,trzeba sprawdzac co sie kupuje a potem sprzedaje,wersja szara to 1 seria ktora szybko zastepiono czarna ktora wyglada juz jak wersja ostra( gniazdo magazynka,kolor),co do oznaczen to chodzily sluchu ze dla jakichs tam krajow bedzie przeznaczona seria bez oznaczen broni ostrej.Gunfire mial te repliki pierwszy wiec pewnie wszystko to wynika z pospiechu i zamawiania na pałe.Na specshopie sa juz pewnie same czarnuchy bo zamawiali pozniej kiedy to szaraki wymarly.

Link to post
Share on other sites

hm. pisałem o tym wcześniej w tym temacie.

 

jest lekka różnica skupienia guna mojego i mojego kumpla,na korzyść kumpla

 

hop up bardzo mocno podkręca,nawet na mrozie. wcześniej wyjmowałem/wkładałem parę razy lufę w celu przeczyszczenia lufy i hu (na samym początku był tam smar;/ )

 

zasięg - kulka leci, leci, i na 5-10m zanim zniknie z oczu, HU podbija ją do góry. btw lufa jest 300 mm.

 

imho na 40 m można by bez problemu trafić człowieka. z ok. 20 m, po wstrzelaniu się w cel, 95% trafień w litrową butelkę. nestea bodajże;]

 

kupiłem preckę prometheusa 363 mm, 20 stycznia (wtedy dopiero będę miał okazję postrzelać) zamieszczę info o tym jak wygląda skupienie stock vs precka. i zrobię dokładniejsze testy balistyczne, np trafienie w kartkę A4 z 20 m, z 30m, z 40m... 50m :P dobra... bez przesady... chyba potrzebna byłaby lunetka ;]

Link to post
Share on other sites

Kolega posiadacz repliki z mojej grupy przy 450 fps'ach (stock) i przeźroczystym silikonie guardera bodajże, na ostatnim strzelaniu trafił mnie w tors z odległości 50m kulką 0,25. Strzelał serią 3 strzałową. Podejrzewam, że nie miał by większych problemów nawet przy 60 metrze.

 

Ogólnie odebrałem replikę bardzo pozytywnie. POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszła paczka z Gunfire. Zgadzam się z tezą iż replika wyglada lepiej na zdjęciu. RIS jakiś zielonkawy i lata lekkawo na boki :strach: body szarawe...Podkładka do mocowania RIS wykonana z Aluminium :wink: no ale czego można się spodziewać. Pomimo tych ewidentynych wad replika robi pozytywne wrażenie..stosunek ceny do jakości. Jak zformatuje baterie podziele się wrażeniami z pracy repliki po pierwszym strzelaniu.

Link to post
Share on other sites

Wszystko to kwestia gustu-niektórzy nie tolerują m4/m15/m16, niektórych odrzuca od cudownych linii g3sg1.

 

mój faworyt - hk416 crane stock;] każdy swoje chwali;]

 

ale niezaprzeczalne są dwie rzeczy: różnorodność, każdy znajdzie coś dla siebie (oprócz kałachów i m14), nowy gearbox, który wydaje się być jeszcze wytrzymalszy od replik II gen... czy można zacząć porównywać do CA?

 

odsyłam do tematu: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=42458 . zanim replika pochodzi rok, niektórzy już rozbierają GB po przestrzelaniu X 000 - XX 000 kulek.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem mojego Hk416SF.Jest kozacki szyna jest metalowa robi bardzo dobre wrażenie.To moja pierwsza replika asg wiec nie wiem czy mocno strzela ale na pewno jest celna 5-6 kulek dokładnie w to samo miejsce.Jedyny problem to zacięcia sie ognia pojedynczego nie wiem czy to tylko u mnie.Jak koledzy przetestują swoje repliki to napisze.(3x hk416 SF i 2x M16A3).Jóź wiem ze w pozostałych 2 egzemplarzach szyna lata na boki ale myślę ze to jest 5min roboty i wszystko gra.

 

Co do magazynka czasami jak sie za mocno stuknie w bron sprężyna sie rozwija i trzeba od nowa nakręcać.Ale za ta cenę myślę ze naprawdę warto.

Mam replikę dopiero 1 dzień i bawię sie od rana coś jeszcze sie znajdzie to napisze:D

Link to post
Share on other sites

Do swojej HK wsadziłem silikon Systemy. Po przestrzeleniu przez okno (mam akurat pustą przestrzeń za oknem, więc nie boję się, że trafie kogoś przypadkowego) szczerze powiedziawszy nie zauważyłem większych zmian w zasięgu. Trzyma poziom 40-50m.

 

Co do kompatybilności magów. Mam akurat mid-capy STARa i pasują bez przeszkód. Troszkę się telepią w gnieździe, ale mi to lotto. Hi-capy Boyi też pasują. Te akurat siedzą w gnieździe fest mocno.

 

Udało mi się nabyc precke Systemy. Jak przyjdzie i zamontuje, to napisze jaki efekt.

 

Aha. Moja HK jest czarna. Tylko oznaczenia dośc ciemne są.

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites

odsyłam do tematu: test wytrzymałościowy HK 416, JG III gen.

 

test zakończony :)

 

22 K kulek. praktycznie brak zużycia... poczytajcie...

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=42458

 

a ja nabyłem preckę prometheusa 363 mm. cylinder 0, więc da radę. napiszę jak się sprawuje 19 stycznia. gumka HU stock.

 

imho nie ma co zmieniać HU. mój naprawdę mocno podkręca G&G 0.25. niestety, toru lotu kulki nie naszkicuję ... ;/ nie ma jak dokładnie opisać ;/

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany Rof`em stokowego HK416 to proszę: http://www.wrzuta.pl/audio/6cXBRxW6cs/hk416_sf_jg_stockrof .

 

Wydaje mi sie o ile dobrze policzyłem 11 / 13 strzałów na sec. :killer: Czy to dużo ?

 

BTW. Wymiary miejsca na baterie w kolbie SF to 14cm głębokości na 2,2cm szerokości baterii .Chyba nikt wcześniej nie podawał tej informacji, a wiem że takowa sie przyda.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Hawk podrowienia widzę ze ci sie moja replika podoba.

 

Ale konpiłem przeiec off topa.Ja replike kud świętami w gf w sklepie stacjonarnym wahając czy wziąć boyi z metal body czy hk.Pomacałem,polizałem(no może z tym ostatnim ot przesada) i szczerze mówiąc myślałem ze będzie ciut lepiej ale wyszedłem przestrzeliłem i czuć było różnice ;).Na chrono było ok 445 fps.Dołożyli mi w promocji sylikon guardera za darmo (zapłaciłem 570 zł).Dowiedziałem sie ze w naszych replikach siedzą pół-precki!!!!!!!!Wystrzeliłem ok 6-7 magazynków i jak na razie spisuje sie świetnie,jedynie kolba i risy mają lekkie luzy ale da sie przeżyć.Puszka sprawia solidne wrażenie.

 

UWAGA!!!!!!!

Silnik jest bardzo mocny uciągnęła mi replike cymowska batka 8,4v.Która w pj nie daje rady!!!!!!!!!!

 

POLECAM!!!!NAPRAWDĘ WARTO!!!!!

 

P.S wydaje mi sie czy nowe hk z gf nie maja już oznaczeń?Zobaczcie na hk ze stałą kolbą!!!!!!

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...