Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

IV Zlot ASG TOMASZOWO 2008, 2-4.05.2008


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W imieniu Formacji „Śląsk”, dziękuje za udane manewry. Impreza jak zwykle na dobrym poziomie.

Za bardzo owocną współpracę z Navy Seals Team Two pod dowództwem Skippera oraz G.R.O. Rosomak pod dowództwem Holendra, dziękuje.

Uwagi pozwoliłem sobie omówić osobiście z organizatorem.

Uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, organizatorom za podjęty trud organizacji takiego przedsięwzięcia.

Link to post
Share on other sites
Guest PYRA

Ja jeszcze chciałem podziękować:

 

No Name - za kamizelkę ( we wtorek wracam do Goleniowa, czekam na kontakt ) ;-)

 

XIII Kompanii - za antałek miodu pitnego, osłodzi mi gorycz.

 

TF-3 „Rozbójnik Rumcajs” D-ca Regdorn- jako jedyni nie narzekali na bieganie po lotnisku ;-)

Link to post
Share on other sites

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/...IAT17/354370089

Ciekawy artykuł o Tomaszowskim zlocie :)

 

Wodzu naczelny Andurii Pyro nie doceniasz innych TF ,że tylko 3 wyróżniasz? A zasłużony posłuszny karny TF4? Zawsze byliśmy na tym posterunku gdzie nas postawiono. W krzyżowym ogniu walk przekopywaliśmy pole minowe padając jak muchy od FF lub kul wroga niewspominając o niewybuchach:

minenvy1.th.jpg

I w momencie największego rozprężenia wojsk po 18 godzinie trzymaliśmy skrzyżowanie Odra/Wisła/Warta dzielnie walcząc kompozytem z komarami i niedobitkami Urdaru 8-) Też zasługujemy na pochwałę publiczną ot choćby za wykonywanie tych wszytskich zadań w składzie 1/2 plutonu bo było nas zaledwie 16.

Edited by Lineusz
Link to post
Share on other sites
Guest PYRA

WSZYSTKIE TFy zasługują na moje PODZIĘKOWANIA, Jak i wszyscy uczestnicy :ok: :ok: : :luzik: Każdy miał wkład większy lub mniejszy :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

A ja właśnie wróciłem z urlopu, po pobycie w Tomaszowie :D

 

I napiszę krótko i treściwie:

Dzięki wielkie wszystkim za świetna zabawę. Każdy mi zaplusował i nie ma żadnych obiekcji ani pretensji pod niczyim adresem. Co złego to zapomniałem przez urlop, poza tym to tylko zabawa i nie ma co bić wielkiej piany :)

 

Szczególne podziękowania prześlę jednak kilku(nastu osobom):

- Team Delta i AWR za kapitalnie przygotowaną imprezę

- Sztabowi Andurii za całokształ twórczości :) W sumie spisali się na medal

- TF1 Andurii, którym miałem przyjemność dowodzić - świetni z Was żołnierze :)

- Pozostałym TFom Andurii za wspólny ciężko wypracowany sukces

- Najemnikom i Urdarowi za godną walkę

- Szczególne i osobne podziękowania dla Hicheł - ona wie za co :D

Link to post
Share on other sites
paczki fotek do zassania

 

OBÓZ - 595 MB

 

WALKA - 482 MB

Zaraz po pojawieniu się posta zacząłem ściągać jeden z plików... Jeszcze się ściąga... Na jakim modemie stoi ten serwer? :)
Link to post
Share on other sites

Zaraz po pojawieniu się posta zacząłem ściągać jeden z plików... Jeszcze się ściąga... Na jakim modemie stoi ten serwer? :)

 

33600 kbps :))) wrzuciłem to na szybko do siebie ale uploaduje to na rapida.. dzisiaj podam linki....

Link to post
Share on other sites

Obiecane spóźnione foty z dnia strzelania.

Zgubiona karta dotarła do mnie w piątek - dzieki Dingo!

I innym osobom które jakiś udział w zwracaniu mi karty udział miały również :). Jakoś kiedyś się odwdzięczę.

 

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=15367754713720251569

 

http://www.sendspace.pl/file/jAQ0SBui/

 

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-tomaszowo...lka-145582.html

 

to wszystko to samo, tylko w rozne miejsca wrzucone jakby ktoś z którymś serwisem był pokłucony.

 

do plikusa, jakby ktos nie byl zarejestrowany.

login: gorniczagr1@o2.pl

pass: tomaszowo

 

Mam nadzieję, że przynajmniej parę się spodoba :).

Link to post
Share on other sites

I innym osobom które jakiś udział w zwracaniu mi karty udział miały również :). Jakoś kiedyś się odwdzięczę.

 

Najpóźniej za rok, ale mam nadzieję, że i tak się wcześniej spotkamy.

Dziekujemy rownież za udostępnienie nam zdjęć i pomoc w tworzeniu dokumentacji fotograficznej zlotu, która jest nie dość, że bardzo obszerna, to i świetna jakościowo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...