Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RPK firmy HLK


Recommended Posts

Przeglądając allegro.pl natrafiłem na takie cudo LINK 1 LINK 2

Czy ktoś się z tym spotkał ?

 

Info:

Replika została wykonana w całości z metalu (korpus, jak i gearbox)

Dodatkowym atutem jest dołączony w magazynek bębenkowy z elektrycznym podajnikiem mieszczący ponad 2500 kulek.

-waga: ok 4kg

-prędkość wylotowa: ok 350FPS

-napęd: elektryczny

-gearbox : v3

-materiał wykonania: metal drewno

-hop-up: regulowany

 

 

PS.Nie wiedziałem gdzie to wstawić do I czy do II klasy, proszę więc moderatora o przeniesienie zgodnie z uznaniem :wink:

Edited by skorek
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to HLK produkowała magazynek bębnowy do AK. Może replika jest składakiem?

 

Skorek zakładając, że założyłeś też wątek o tym sklepie w dziale ze sklepami, czy Ty aby nie uskuteczniasz tu kryptoreklamy...? ;) To może odpowiesz szczerze czy to całkiem nowa replika, czy może składak, albo przebieraniec? ;)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to HLK produkowała magazynek bębnowy do AK. Może replika jest składakiem?

 

Skorek zakładając, że założyłeś też wątek o tym sklepie w dziale ze sklepami, czy Ty aby nie uskuteczniasz tu kryptoreklamy...? ;) To może odpowiesz szczerze czy to całkiem nowa replika, czy może składak, albo przebieraniec? ;)

Wystarczy zjchać na dół strony na Allegro i przeczytać to:

Dodano 2007-12-15 08:32

Karabin jest produkcji nowej firmy HLK.

Nie jest to "składak" tylko pełny produkt jednego producenta.

Link to post
Share on other sites
Gdzie? maniak_strach.gif

 

Oglądałem setki zdjęć z RPK, a z trąbką nie widziałem ani jednego.

Mowa o rosyjskiej wersji wojskowej.

 

Pozdrawiam

 

I właśnie ten RPK zajeżdża mi na kilometr SRC, dlatego że tylko im wpadło na myśl wmontowywać tam tą "trąbkę". Czyżby chinole zaczęli kopiować marnej jakości SRC? :F

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak tak. W odróżnieniu od Chińskiej Republiki Ludowej znajdującej się na kontynencie.

 

Sama replika to "zdjęta skóra" z zabawki SRC "stylizowanej na RPK". Ten tłumik płomienia, nieciekawy kształt body i kolby okładzin drewnianych i ich osady... tragedia. Tak się zastanawiam... czy zdjęcia nie są specjalnie takie jakie są.

Link to post
Share on other sites

Za odwzorowanie SRC mozna winic tylko Guardera - w koncu SRC tylko skopiowalo AK-47 razm z Guarderowska konwersja.

 

Stawiam zze to SRC w wersji DX (z drewnem i bebnem) : http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-RPKDX_srch_rpk

 

Przepraszam bardzo - ja mam konwersje Guardera i nie ma ona zbyt wiele spólnego z tym potworkiem z SRC.

 

Na zdjęciu trochę ginie w tłoku :)

 

akfamilybig001el3.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...