Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie chodzi o to, że muszę mieć poniżej 450fps.

W moim środowisku powyżej 450 tylko singiel, a ja jednak nie chciał bym pozbywać się auto na rzecz tych 20 fps zapasu.

Ile mniej więcej fps bym miał na m120?

I jeszcze jeżeli chodzi o tłok to jakiej firmy polecasz?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cyma-039C.jpg

Druga szyna wymaga modyfikacji (a raczej podstawa szczerbinki ich wymaga), ale jest ciekawszą opcją.

Jakbym wyrzucił całkowicie szczerbinkę, to wtedy szyna wchodzi na 100 % bez problemu ?

Nie, musisz jeszcze zmodyfikować ogon kolby.

 

Mam pytanie - czy ktoś z Was wypróbował ten patent? Jak się sprawuje?

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Moją przygodę z asg planowałem od zakupu shotguna 003 agm,ale przeglądałem allegro i trafiłem na to :

http://allegro.pl/cyma-cm-028-replika-ak-47-i3032179672.html

lub

http://allegro.pl/cm-028-ak47-tactical-dodatki-ak74-akm-i3036231579.html

 

W tej pierwszej niestety jest zgodnie z opisem sprzedawcy słaba bateria,trzeba by dokupić nową - jaki to koszt?Rozumiem że razem z baterią,przydałaby się nowa ładowarka?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Siemka, przewinęło się przez moje skromne ręce parę 028, ale czy kolba w wersji składanej serio jest taka słaba?

Nie miałem wersji z kolbą składaną w rękach. Mówię oczywiście o kolbie składanej w wersji klasycznej (z imitacjami drewna)

Edited by Fort
Link to post
Share on other sites

Odradzam ogólnie cm028S, bo ta kolba z plastiku średnio się prezentuje, ani to wytrzymałe, ani jakoś mocno stabilne, jedynie w transporcie jakoś pomaga. No chyba że komuś strasznie się podobają to niech kupuje :icon_biggrin:

 

Edit: Polecam ze stałą kolbą, bardziej wytrzymałe, lepiej tam baterie włożyć no i da się bardziej pojemną tą baterie bo w 028S jest tyle tego miejsca na akumulator co kot napłakał :(

Edited by Homer96
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Kupiłem sobie 3 dni temu CM.028C i jestem bardzo zadowolony z tego karabinu. Wszystko wygląda pięknie i ładnie z bronią, niestety z magazynkiem już tak fajnie nie jest, otóż;

Mój magazynek hi-cap stockowy podaje ok. 10-15 kulek i tyle, trzeba go na nowo nakręcać. Potem znowu podaje 10-15 i znowu nakręcanie... Jest to denerwujące i chce coś z tym zrobić. Proszę o pomysły.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam wszystkich,

jest to mój pierwszy post na forum. Przymierzam się powoli do zakupu swojej pierwszej repliki (tzn zbieram fundusze :icon_razz2: ). Poczytałem trochę i wychodzi na to że cymka będzie dla mnie najlepsza w moim budżecie. Rozglądam się głównie za używkami, najbardziej podobają mi się wersje tactical, jest tylko jedna kwestia: prędzej czy później chciałbym założyć kolbę od M4, ba nawet znalazłem już taką dedykowaną do AK, pytanie tylko czy będzie ona pasować do każdej wersji body, czy musiałbym się zasadzić na jakąś konkretną wersje? Wszystkie inne kwestie mam już załatwione, czyli ochrona oczu, odpowiednie kulki, czy zasilanie (wcześniej bawiłem się w modelarstwo RC więc mam trochę wysokopojemnościowych NI-MH, ładowarke mikroprocesorową z funkcją ładowania LI-PO, odpowiednie wtyczki T-Deans itp, itd)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanie odnośnie Cm028 Tactical.

Znalazłem wydaje mi sie ciekawa ofertę za 230zł.

W informacji dostałem zę jest po przebiegu 5k kulek. Ale ma ułamany kawałek plastiku koło regulacji hop siupa, tak jak na zdj, czy to mozę być groźne dla późniejszej pracy repliki?

https://lh3.googleusercontent.com/-t6D9AZvbReM/UvuJ8AyX-aI/AAAAAAAAAf4/iQmRlaEeSDc/w924-h693-no/inline.jpg

 

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/65/68/26/3965682623

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...