Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli masz tyle kasy do bierz tego drugiego.

Kolega go ma i jest calkiem niezły.

Kulki 0,12 lecą nawet odziwo w miarę prosto (są repliki w których za nic takimi nie wycelujesz), ale mimo wszystko polecał bym brać cięższe.

 

Dodatkowym atutem tego drugiego jest to że dają kolimator a w pierwszym nie i niema jak celować (muszki one nie posiadają), ale zawsze można dokupić.

 

 

Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Weź tego tańszego i dpuść sobie jakiekolwiek dodatkowe wyposarzenie do niego. Wszystko (no może oprócz lufy) jest tam plastikowe. NIe znaczy to, że jest do kitu ale na początek sama replika wystarczy. Skuteczny zasięg tego to ok 40m.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To jest bardzo dobry shotgun. Mocny celny i bardzo wytrzymały. spadłem na niego całym ciężarem ciała i to dość solidnie bo się z bólu podnieść nie mogłem (spadłem z górki przy kampieniu :P)i nic mu się nie stało jedynie kolba się trochę ruszać zaczęła ale wystarczyło dokręcić śrubki. W środku shotgun jest zbudowany bardzo prosto więc nie ma większych problemów ze złożeniem. Może także strzelać trybem rapid- fire co przydaje się gdy ktoś na nas nabiega lub przy ogniu zaporowym. Działa to tak że trzymamy spust i poprostu naciągamy. Nasza szybkostrzelność zależy od szybkości naciągania. Można w ten sposób dorównać niektórym elektrykom. Polecam tą replikę. A kolimator i tak jest gówniany niby ma regulacje ale to nie pomaga. Najlepiej dokupić lunetkę za 29 zł.

Edited by Kubek_Zm
Link to post
Share on other sites

Bierz Mossberga 590 AGM-a. Mam takiego. Dobrze strzela, ładnie wygląda i jest po prostu super. Jedna z moich ulubionych replik - tania, prosta i niezawodna. Nie muszę się o nią w ogóle 'troszczyć' bo: po pierwsze - jest tania, a po drugie - i tak się nie zepsuje :) . A co do celowania po szynie to jakiś szit jest co niektórzy wygadują. Jak już ktoś napisał po 30 min celujesz bez problemu ;) A tego "kolimatora" co siedzi na szotganie buble eagla to bym kijem nie dotknął. On jest chyba tylko po to, żeby wiochę robić na strzelance.

 

EDIT

 

O fak! Na taiwangun jest ta strzelba za 55 zł! I jeszcze 3 magazynki! A ja kupiłem na gunfire za 80 zł i to z jednym magiem... :/

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

tak Kolego, kupiłeś z jednym magiem za 80 zł, a te dwa magi z twojego zestawu zostaną sprzedane osobno komuś za jedyne 19.90... Złodziejstwo normalnie. I za sprzedaż kompletnego zestawu mają 120 na koncie. A u Kraka kupisz za 2 kompletne zestawy, szybko sprawnie i miło. Także wszystkich przestrzegam, Rozsądek!!! Szukać czytać!! Nie ma pewności? Załóż temat i pytaj, albo pytaj w istniejącym jak taki jest , nikt w pysk nie da. Wiem sam po sobie. A generalnie także polecam gorąco Mossberg 590 (AGM) , z tego co jest dostępne w takim przedziale finansowym to jest moim zdaniem bezkonkurencyjny... Pozdrawiam.

Gorąco polecam zakupy na taiwangun.com czyli u kraka. Warto.

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Panowie, a mam takie pytanie odnośnie Shotguna AGM Long z Taiwangun.

 

 

Da się w jakiś sposób wydłużyć jego żywotność? Słyszałem, że lubi mu pękać cylinder lub coś w tę deseń.

Generalnie to chciałbym się dowiedzieć, czy można tam coś wymienić, wzmocnić itd. W kocu jest to sprężyna za 60 zł, ale chciałbym o nią zadbać. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co można zrobić? Pierwsza moja przeróbka to była naprawa pękniętego, plastikowego cylindra. Bierzesz cylinder, idziesz do tokarza, prosisz o zrobienie tulejki, którą nałożysz na swój platiczany cylinder (trzeba uwzględnić ewentualnie inne elementy, które są na nim) i przykleisz. Możesz zrobić wiele rzeczy, tylko trzeba troche inwencji (czasami i wódki :P) twóczej. A najlepiej, jak coś się sypnie, a szkoda Ci wyrzucać replike, to dorabiasz takie części. Tak robiłem w pierwszym SIGu 552, w którym wszystko w środku zostało wzmocnione metalem lub zrobione na nowo, aż w końcu pękło body, które nie wytrzymało naprężeń (za dużo sprężyn wstawiłem do środka :D) Miłego wzmacniania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...