Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...trzy że będziesz miał dublety, chyba że się pobawisz w zwężenie kołnierza.

 

"raz że na tą lufę" - tego nie rozumiem, co w lufie DF jest innego niż w przypadku innych producentów, że gumka systemy ma być nieodpowiednia? Lufa ma większą średnice zewnętrzną?

Edited by Nomad
Link to post
Share on other sites

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=866

Wzmocniony Zestaw Cylindra do M14 Modify 250zł

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1266

Prowadnica sprężyny łożyskowana V.7 Modify 60 zł

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1754

Zestaw podkładek do zębatek Deep Fire 14 zł

 

1.Czy do takiego zestawienia mogę spokojnie wrzucić springa M140?

2.Jaką baterię polecacie?

3.Może mosfeta wrzucić?

4.Czy szkielet na semi się nie rozleci?

Link to post
Share on other sites

Snup, mam tą lufę od kilku miesięcy i zacinkę miałem jak na razie jedną - kolega wsadził denne kulki GFC do lufy. Tak więc bez przesady.

Poza tym - wstawianie m140 może nie być dobrym pomysłem, na m130 już ładnie i elegancko pruje. Przynajmniej jest pewność że nic nie pierdyknie.

Link to post
Share on other sites

Jak na mój gust to felerna lufa Ci się trafiła - w końcu to tylko Deep Fire, to nie jakość Systemy czy Prometheus'a.

 

Tą jakością to bym ostrożnie szafował. Koledze w G36c TM Prometheus się wytarł (!) po roku intensywnego używania. Dokładniej to powłoka wewnętrzna po prostu się zdarła.

Edited by Drakeus
Link to post
Share on other sites

Tą jakością to bym ostrożnie szafował. Koledze w G36c TM Prometheus się wytarł (!) po roku intensywnego używania. Dokładniej to powłoka wewnętrzna po prostu się zdarła.

 

A czyścił lufę? Tak czy inaczej jakże dobrze, że jak brałem precrurę to Promyków nie mieli. KM Head 4ever ;-).

Link to post
Share on other sites

Avakai:

 

Przy M140 prędzej czy później będziesz musiał wymienić zębatki, przynajmniej na 300% Torque Elementa. To już za mocna sprężyna żeby liczyć na stokowe. Snajpy z tego nie zrobisz więc tak jak Drakeus pisał, M130 będzie najlepszym wyborem. Na tej sprężynie uzyskał 80m zasięgu, więc jak na karabin wyborowy to wystarczający rezultat ;) Do tego wstawiasz mosfet, wymieniasz kabelki i ciągnie ci to wszystko stokowa bateria. Moim zdaniem to bardziej ekonomiczne wyjście.

 

Jeszcze apropo baterii a raczej miejsca na 9,6V large w kolbie . Ostatnio natknąłem się na taki filmik:

chyba nie było tutaj o tym mowy.

 

Usunąłem ten kawałek plastiku jak na filmiku na 1:40min, przełożyłem kable tak jak w 4:05min, wsadziłem stokową baterie i wpadła naprawdę głęboko, a bezpiecznik nie przeszkadza tak jak to było wcześniej. Wydaje mi się że spokojnie wejdzie tam 9,6v large jednakże nie mogę tego sprawdzić ze względu na brak takiej baterii.

 

Jeżeli ktoś miałby 5 min wolnego czasu i dysponowałby taką baterią niech to sprawdzi ;) Zawsze lepsze to niż przepalanie wewnętrznych ścianek kolby.

Link to post
Share on other sites

Kontynuując temat tuningu zewnętrznego, chciałbym zapytać, czego mojej m14 brakuje.

 

http://img268.imageshack.us/img268/1871/p8010170l.jpg

 

Planowałem jeszcze malowanie jakieś ładne na łożu i pokrywie lufy, ale nie wiem czy wypali. Brak pomysłu.

 

Części jakie obecnie są dołączone do mojej $weet Czternastki:

Montaż Cymy

Luneta Blog 4-16x50AOE

Poduszka policzkowa i dwójnóg od G3.

 

Mile widziane opinie i jakieś sugestie. Gdyby miał ktoś na sprzedaż tanią kopię bipodu Harrisa albo czegoś w tym stylu to mogę pomyśleć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...