Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, wróciłem z zaświatów po drodze odwiedzając strzelnicę i chrono. Wynik mnie przeraził - nie tego chciałem...

 

FPSy są rzędu 519-520-521. Odchył jak widać jedno fpsowy w obie strony, na kulka 0,20 Guarder. Próbowałem też kulki G&G i ten sam wynik otrzymałem.. Jest to troszkę dziwna sytuacja bo testowałem ten sam układ 3 tyg temu na innych chrono i wynik był 480fps. Możliwe po prostu że pomyliłem kulki (0,23).

Zasięg - z 35 metrów trafiam w słupek o średnicy 6cm (!), 7 na 10 strzałów trafia,

z 60m trafiam bez żadnego problemu w kartkę A4, 8 na 10 strzałów trafia,

z 80m nie ma żadnego problemu z trafieniem sylwetki ludzkiej,

na 90m trzeba brać poprawki na sylwetkę ludzką, czasem trzeba się po prostu wstrzelić.

 

 

Na strzelance 2 tyg temu z +- 60m kolega dostał 4 strzały w szyję, polała się krew i do dzisiaj ma ślady. Nie podoba mi się to, mimo iż zasięg i moc są na prawdę wysokie. Co do gumki - jest wszystko z nią ok, wystarczyło przesmarować.

 

Co do dyszy Deep Fire - jest idealna i o wiele szczelniejsza od Guarderowskiej. Polecam.

 

Radzę każdemu się poważnie zastanowić nad tym, co wkłada do swojej repliki i jakie będzie jej przeznaczenie, bo mnie już mój karabin przeraża - jest diabelnie mocny a w airsofcie nietrudno o wypadek...Dlatego robię downgrade do M120.

Link to post
Share on other sites

Strzelam tylko na pojedynczym, na strzelankę zużywam około 400 pocisków więc nie jest to dużo. Tłok jest stockowy od Guardera i też trzyma dobrze. Z tego co widzę to obawiać się wystrzelenia zębatek przez lufę nie mam na razie co ;)

 

Pozdrawiam

 

PS. Może to się wydawać dziwne, ale mam zamiar sprzedać moją M14. Info w komisie.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie tłoki standardowe pasują do 14'tki - do GB V7. Po prostu czytałeś o tłoku Guarder'a - tam trzeba pierwszy ząb (ten stalowy) wypolerować lub przełożyć ze starego tłoka, bo jeśli owej czynności się nie wykona to... no cóż, bieda - odsyłam do forum, do zdjęć co się stać może ;-). A tłok DF'a to bóstwo, 60 tysięcy cykli na m120 i jest jak nówka, teraz jedzie na SP130 i dalej nie widzę by miał odejść do nieba dla tłoków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...