Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam!

 

Dzisiaj zamówiłem swoją M14 z taiwangun i mam pytanko czy jej osiągi bez inwestowania w upgrade

są zadowalające? To mój pierwszy elektryk więc nie wiem czego się spodziewać

 

W stoku stosunek FPS do zasięgu i celności jest bardzo dobry , nie będziesz zawiedziony .

 

Chłopaki mam prośbę , może któryś wrzucić mi schemat albo zdjęcie jak powinny iść kable w M14 ? Tzn całość , dorwałem za grosze trupa tej repliki i do pełnego wskrzeszenia zostało mi tylko zrobienie okablowania bo poprzedni właściciel wywalił wszystkie z zamiarem wymiany :wink:

Link to post
Share on other sites

Jakich pakiecików używacie do napędzania swoich 14stek? Wiem, że 8,4 na largach wchodzi. 9,6 też wejdzie?

 

ja po lekkim przemodelowaniu wewnątrz kolby wepchnąłem nawet 12 v ale takie niestandardowe bo wielkości 9,6 large.

 

o taką http://www.batimex.pl/towar.php?idtowaru=3...&menu2=833- bardzo polecam dla tych co mają sprężyny m130 i chcą do tego walić na auto z zachowaniem pożądnego ROFu. Reakcja na spust przy tej batce też jest lepesza niż

przy 9,6 large

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wracając do wątku tuningu zewnętrznego :) Chciałbym wam drodzy koledzy przedstawić moją m14 w nowej odsłonie :) Co prawda straciła dwójnóg i poduszkę policzkową ale chciałbym was zapytać co myślicie o tym malowaniu?

http://img265.imageshack.us/gal.php?g=p1911091018.jpg

 

Kolory jakie były użyte: czarny, ciemny brąz, ten piaskowy i troszkę jasnej oliwki. Farby były dorabiane według własnej inwencji. Malowałem aerografem.

 

PS jakość zdjęć jest nie najlepsza.

Link to post
Share on other sites

Witam mam małą prośbę,a mianowicie jestem ciekaw jak działa popychacz w gb v.7 ? Dostałem w gearbox 'proszku' i nie mam pojęcia jak złożyć zespół popychacza.

Czytałem temat, jak i szukałem zdjęć lecz nie mogłem znaleźć nic konkretnego.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Rozbierz giwerę i wykręć to co napisał Adamus plus odkręć osłonę styków i selektora, wywal resztę tego U i ustaw selektor w położeniu na singla(jest to talie duże L ze znalu i ma być ono ustawione w kierunku kolby na wprost).

Powinno działać. U mnie działało, ale coś blokowało to duże L w środkowym położeniu i nie strzelał karabin (przy szybkim strzelaniu na singlu), ale myślę że to jakaś wada w moim karabinie a nie wada konstrukcyjna.

 

Jak ktoś się orientuję jak to lepiej zrobić i przy okazji usunąć problem blokowania się niech napisze.

Link to post
Share on other sites

Nie da rady edytować:) Chciałem podziękować i powiedzieć że działa :) Jestem uratowany...

 

 

Przy okazji napiszę... Testy po wstawieniu modify nie wypadły najlepiej, być może dla tego że mam za lekkie kulki (nadal G&G 0.28) Kulka ma dużo większą moc ale leci niestabilnie, preckę też chyba muszę wymienić na coś od promyk albo km heada. Różnica szczelności między stockowym zestawem cylindra i tym od modify jest baaaaaaardzo duża :)

Pozdro :)

Edited by snup dogg
Link to post
Share on other sites

Dokładnie też mnie to ciekawi jaki rozrzut fps - bo jestem w kropce troche, czy czekać na zestaw modify (nie wiadomo ile bo capri nie jest w stanie określić kiedy będą mieli dostawe, a na wgc zabrakło;/), czy po prostu zestaw Guardera z dyszą DF, który moge mieć w każdej chwili i taniej no i prawdpopodobnie da te same efekty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...