Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wracjąc(nie mogę edytowac postu). Chodzi wogóle o jakąś dostępną wersje CM032 w polsce, a najlepiej gdyby to była wersja wooden(plastik wygladajacy na drewno):P szukałem po sklepach i nigdzie nie ma, a jak juz jest to obok produktu widnieje napis "brak towaru". nie wiecie gdzie można ją jeszcze dostac?

Link to post
Share on other sites

Jestem już po zamontowaniu nowych części. Wcześniej miałem zmienioną sprężyne na m120 Guardera, gumkę guardera przezroczystą i prowadnicę P&J v3. Teraz wsadziłem m140 guardera, zestaw cylindra guardera i mimo wszystko zębatki 300% elementa (jak pójdą to będą jeszcze stockowe).

 

Aktualnie mam właśnie wsadzone:

Zestaw cylindra Guarder

SP140 Guarder

Prowadnica łożyskowana P&J v.3

Gumka HU Guarder

Zębatki 300% Element

Zmienię chyba gumkę na CZARNĄ guarderowską, dyszę wymienię na DF . Narazie osiągi wyglądają tak: Mierzone 60m nie ma problemu trafić w człowieka, 70m jest już wieeelka bieda (na 30 kulek może z 3 razy trafiłem). Nie mam narazie niestety dostępu do chrono, więc nie wiem jaka będzie prędkość.

Mam nadzieję, że wymiana gumki i dyszy pomoże, kiedyś także wsadzi się preckę.

Link to post
Share on other sites

@Adamus - w sumię to taka konfiguracja jest prawie pewniakiem. Ja na m120 wymieniłem TYLKO gumkę i prowadnicę (P&J więc dużo tańsza a w zupełności wystarczy), wystrzeliłem ponad 3000 kulek i nie było żadnych zużyć, czy to na zębatkach czy na tłoku itd. Te części które Ty dajesz to mogą być już na późniejszy tuning (m130 m140). M120 ciągnie na stocku praktycznie :).

 

@Christopher89 - kulki 0,28 Guarder. Wiem, że to nie to co G&G czy MadBull, ale tak jak mówię, hop był troche podkręcony i kulki spadały. Sprawdziłem potem na 0,25 i one też spadały dość prędko :).

Edited by BAATT57
Link to post
Share on other sites

W mojej m14 - opis w profilu - też nie ma takiej rewelacji o jakiej pisał Drakeus.

 

Kulki Guarder 0,28 - na singlu celna tak do 40 m na auto serią trafiam z 50 m dalej kulki już zaczynają spadać - 60 m trafienie nawet lobem i serią to już loteria.

 

Kulki G&G 0,25 - generalnie to samo co wyżej. Nie wiem co jest. Hop-up kręci bo jak się przesiadałem z 0,28 na 0,25 to musiałem go mocno skręcić bo 0,25 leciały w niebo.

 

Generalnie jestem zadowolony bo przy serii 5-10 kulkowej do 50 metrów jest zawsze celnie ale myślałem że bedzie troszkę lepiej, że przynajmniej o te 10 m zasięg się zwiększy.

 

Cel był wielkości 10 litrowego baniaka po jakieś substancji czyli wymiaru 70x40 cm.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rozłożyłem eMkę po ponad 8k strzałów.

Zero jakichkolwiek śladów użytkowania zarówno na tłoku jak i na głowicy tłoka. Guarder daje radę, mimo niezbyt pochlebnych opinii ;)

 

Zmieniłem springa na m120, przywróciłem auto i ogólnie mam problem - kolejny. Otóż kupiłem baterię 9,6v 2000mAh Large Firefoxa i nie mieści mi się w kolbie... wie ktoś co i jak trzeba spiłować? Nadmieniam że w całym chwycie siedzi układ mosfet.

Link to post
Share on other sites

Rozłożyłem eMkę po ponad 8k strzałów.

Zero jakichkolwiek śladów użytkowania zarówno na tłoku jak i na głowicy tłoka. Guarder daje radę, mimo niezbyt pochlebnych opinii ;)

 

Zmieniłem springa na m120, przywróciłem auto i ogólnie mam problem - kolejny. Otóż kupiłem baterię 9,6v 2000mAh Large Firefoxa i nie mieści mi się w kolbie... wie ktoś co i jak trzeba spiłować? Nadmieniam że w całym chwycie siedzi układ mosfet.

Na tym filmiku pokazane jest jak to zrobić:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...