Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bateria przyszła dopiero dziś. Selektor się blokuje z takiego powodu jaki opisał Dogtag. Wystarczy zaczekać aż tłok wykona pełny cykl i dopiero strzelić, inaczej będzie się blokować. Dzięki za pomoc.

 

PS Bateria 9.6 2000mAh nie mieści się do kolby (a dokładniej nie mieszczą się kable, bateria wchodzi na styk) :P Trzeba wywalić drzwiczki i ten plastikowy kawałek pod stopką upchnąć dobrze kable i podpiąć baterie na zewnątrz przymykając klapką.

 

Pozdrawiam wszystkich pomagających :)

Link to post
Share on other sites

Powymieniajcie lepiej przerywacze ognia przed takimi batkami, taka moja dobra rada. Moja pierwsza M14 po wymianie kabli na nowe z MOSFETem i wstawieniu batki 9,6 na tych samych ogniwach co stock, straciła singla na pierwszej strzelance, było około 0 stopni. Zamiast singla miałem 2-kulkowego bursta. Obecna nie była jeszcze w terenie na dłużej, ale na KOMPLETNYM stocku (nawet kable) na lekko rozładowanej 8,4 Mini już raz wypluła na singlu 2 kulkowego bursta. Więc już się boję pierwszej strzelanki. Generalnie, przerywacze i selektory to pięta achillesowe wszystkich M14, robione z gówna i padające momentalnie.

Link to post
Share on other sites

Guarderowski przerywacz jest stalowy, wszyscy w TM wymieniają przerywacze na Guarderowskie i chodzą pięknie na tuningach na M150, sam mam zamiar taki przerywacz wstawić (będzie to pierwsza rzecz którą dokupię do M14). Więc odpowiadając na twoje pytanie - tak, będzie dobry, zresztą innego na rynku i tak nie ma ;)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

O dziwo, w mojej M14 nadal singiel działa idealnie mimo temperatury około 0 stopni i kilku godzin pobytu na zimnie. Tyle że ja używam batki 7,2 :) Co do tego jak replika strzela jak się wszystko dotarło - kulka leci na podobną odległość co kulki z mojego kałasza, w którym miałem preckę i jakieś 470FPS. Ma potencjał replika, po świętach pójdzie w nią już trochę i będzie potworek :D

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Witam, mam małe zapytanie. Po przeczytaniu całego tematu sam już nie wiem jaka konfiguracja będzie najlepsza. Interesuje mnie podniesienie zasięgu w moim m14 cymy do 70 metrów. Czy po założeniu:

Gumki hopsiupa

-nie wiem jeszcze jakiej

Uszczelnionej dyszy

http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...4_p_j-1356.html

Springa m120/130 ?

ewentualnie łożyskowanej prowadnicy

 

Uzyskam taki zasięg ? I czy przy takiej konfiguracji Gb wytrzyma?I czy ta konfiguracja ma jakikolwiek sens?Wiem że jeden z kolegów pisał że jego m14 śmiga na m130 i wszystko działa, ale nadal mam wątpliwości. Lufę precyzyjną już mam.

Z góry dzięki za odpowiedź

Łaciaty.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam małe zapytanie. Po przeczytaniu całego tematu sam już nie wiem jaka konfiguracja będzie najlepsza. Interesuje mnie podniesienie zasięgu w moim m14 cymy do 70 metrów. Czy po założeniu:

Gumki hopsiupa

-nie wiem jeszcze jakiej

Uszczelnionej dyszy

http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich...4_p_j-1356.html

Springa m120/130 ?

ewentualnie łożyskowanej prowadnicy

 

Uzyskam taki zasięg ? I czy przy takiej konfiguracji Gb wytrzyma?I czy ta konfiguracja ma jakikolwiek sens?Wiem że jeden z kolegów pisał że jego m14 śmiga na m130 i wszystko działa, ale nadal mam wątpliwości. Lufę precyzyjną już mam.

Z góry dzięki za odpowiedź

Łaciaty.

 

Ja mam m140, gumkę HU guardera, zestaw cylindra guardera (co prawda jeszcze nie wymieniłem dyszy, nie wsadziłem też precki) i mam 60m praktycznie 100% w sylwetkę człowieka, niestety do 70m już ledwo w ogóle dolatuje ;)

 

Mam takie pytanie czy ktoś testował już tą batkę BATIMEX 12V? Mam Firefox 9,6 2000MAH i ledwo mi ciągnie na semi, na auto nawet nie próbuję, a po 500 kulek batka mi już pada ;>. Nie mam wsadzonego mosfeta.

 

Jeszcze jedno pytanko: czy wie ktoś gdzie można kupić łoże do m14 (najlepiej pseudodrewno) przepatrzyłem parę sklepów PL i nic nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites
Mam takie pytanie czy ktoś testował już tą batkę BATIMEX 12V? Mam Firefox 9,6 2000MAH i ledwo mi ciągnie na semi, na auto nawet nie próbuję, a po 500 kulek batka mi już pada ;>. Nie mam wsadzonego mosfeta.

No i masz odpowiedź. Wsadź nowe kable s MOSFETem i wymień Tamiyę na konektory. Jeśli na tym konfigu strzelasz dość długo to najprawdopodobniej musisz się też przygotować na wymianę styków. Na tej batce z MOSFETem replika powinna pięknie śmigać, a to że ledwo strzela jest wynikiem ciulowych kabli. Ja w tej chwili u siebie strzelam na 7,2V chińskiej lutowanej przeze mnie i na nowych kablach z MOSFETem mam BARDZO zauważalnie lepszą reakcję na spust niż na stocku i batce 8,4 Boyi (czyli de facto Firefoxie, czyli wysokoprądowej). Fakt że silnik też mam zmieniony na Boyi ale to tylko minimalnie podwyższyło reakcję na spust, niemalże niezauważalnie.

 

Jeszcze jedno pytanko: czy wie ktoś gdzie można kupić łoże do m14 (najlepiej pseudodrewno) przepatrzyłem parę sklepów PL i nic nie znalazłem.

Nie wiem czy od G&G pasuje ale jeśli tak to masz na Specshopie z tego co pamiętam. Ale drewnopodobnego nie ma, tylko czarne.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

No i masz odpowiedź. Wsadź nowe kable s MOSFETem i wymień Tamiyę na konektory. Jeśli na tym konfigu strzelasz dość długo to najprawdopodobniej musisz się też przygotować na wymianę styków. Na tej batce z MOSFETem replika powinna pięknie śmigać, a to że ledwo strzela jest wynikiem ciulowych kabli. Ja w tej chwili u siebie strzelam na 7,2V chińskiej lutowanej przeze mnie i na nowych kablach z MOSFETem mam BARDZO zauważalnie lepszą reakcję na spust niż na stocku i batce 8,4 Boyi (czyli de facto Firefoxie, czyli wysokoprądowej). Fakt że silnik też mam zmieniony na Boyi ale to tylko minimalnie podwyższyło reakcję na spust, niemalże niezauważalnie.

Nie wiem czy od G&G pasuje ale jeśli tak to masz na Specshopie z tego co pamiętam. Ale drewnopodobnego nie ma, tylko czarne.

 

 

 

No , miałem nadzieję, że obejdzie się bez wymiany kabli i styków , ale cóż, nie da się mieć wszystko z niczego :) Problem też tkwi w mojej batce, taka sama od kumpla miała masakryczną reakcję na spust w mojej, toteż rozważałem możliwość kupienia tej od BATIMEXU. Bo jeśli od kumpla miała dobre efekty to widać, że kable nie robiły tak masakrycznego oporu :).

 

Co do body - niestety czarny jest opcją trochę ostateczną bo będę robić jasny paintjob, więc farbki pójdzie troszkę więcej, ale jak nie ma innego to trudno. Zależało mi też na gładkiej fakturze powierzchni.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...