Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szukałem, kombinowałem i nareszcie znalazłem... CAVALVY ELITE


Recommended Posts

mam, używam. Nie tylko ja zresztą. Wśród moich znajomych są takie jeszcze trzy. Działa bardzo dobrze. Zestaw jest wyjątkowo "głośny" tzn. trzeba maksymalnie ściszyć radio żeby było komfortowo.

Wygodny i duży przycisk PTT. Generalnie wszyscy użytkownicy jakich znam są bardzo zadowoleni.

Link to post
Share on other sites
Generalnie wszyscy użytkownicy jakich znam są bardzo zadowoleni.
Giersu nie był zadowolony ;)

Churchill, trzebabyło popytać, w Gdańsku jest kilka takich zestawów, głównie w RBB, choć nie tylko.

 

 

shadow333, GRSW_Szreder ostrzeżenie! Nie off topujcie, to jest wątek poświęcony konkretnemu zestawowi, a nie "szukam dla siebie headseta".

Link to post
Share on other sites

Giersowi coś padakało z przyciskiem, ja wymienię dwie wady pośród samych zalet:

- ucho może odpaść po dłuższym pobycie w tymże zestawie nagłownym. Ale ja mam duży łeb, więc może to tylko mnie drażni. Pisząc "dłuższym pobycie" mam na myśli oczywiście długie gry, a nie niedzielne godzinne je****nie.

- kabel wychodzący ze słuchawki w tak ciekawym miejscu, że miłośnie ociera się o wszelkie konfekcje okręcone wokół szyi tudzież kurtki z kołnierzami / kapucami. Świetnie przenosi te szorowanie na słuchawkę. Ale ja jestem nerwowy, to może tylko mnie to drażni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

doszło!

paczka z HK 6 dni (!!!)

-zestaw solidnie wykonany. co do wygody noszenia, to znośnie - nieco obciera skórę, ale to chyba mój łeb jest taki wrażliwy.

-rzeczywiście jest głośny - trzeba mieć ściszone radio. ucho specjalnie nie odpada, po 2-3 godzinach, ale się trochę poci (przynajmniej taka moja uroda).

-przycisk PTT - troszkę mały, ale da się z tym żyć.

-kabel wychodzący ze słuchawki, rzeczywiście ociera o konfekcję...

-cieżko mi go zmieścić pod kevlar BW - tzn. mieści się, ale są problemy z zapięciem paska pod brodą - nie wiem jak sprawa wygląda w ACH/MICH... ktoś ma jakieś doświadczenie z taką krzyżówką?

 

chętnie odpowiem na pytania...

 

aha, szansa jest że się pojawię na strzelance, jak nie będę miał dyżuru i będę mógł kupić górę od ACU w Military... bo się doczekać nie mogę...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Tak, tylko, że na WGC jest napisane "Motorola talkaobut series" czy coś takiego, a my jesteśmy ciekawi czy ktoś kto ma ten headset (ta wersja z jednym wtykiem) próbował go montować na innych pmrkach, które także mają jeden wtyk w standarcie (Maxcomy, Motorolki itp.)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

My w ekipie mieliśmy serie dostosowaną/fabrycznie/ do motoroli./podpięte do modelu xtn 446/ Nie było problemu- zestaw bardzo fajny. Jest wygodny, odpowiednio głośny/dźwięk jest wyraźny itd./ Ale moim zdaniem jest trochę niezbyt dobrze wykonany. Mi się lekko odkleja gąbka. A jak kumpel pożyczył na jedno strzelanie to słuchawka się rozkleiła trochę./tam gdzie wchodzą przewody do zestawu/. Także pałąk od mikrofonu lekko zaczął się podłamywać na łączeniu z korpusem. Aha no i jest jeszcze jeden drobiazg. W naszej wersji "kopytko" mocujące włącznik było zbyt słabe i jeżeli chciało się mieć go zawsze pod ręką to trzeba było kombinować.../np. przywiązywać wszelakimi paskami do oporządzenia itd./

Jak dla mnie to tak 4+/5- na 6 ocena:)

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites

Posiadam. Bardzo wygodny. Mnie nigdzie nie uwiera nic, ani się nie ociera. Za to minusem jest jego głośność - daje nieźle w kość po dłuższym noszeniu, nawet jak radio jest maksymalnie ściszone. Chyba będę musiał coś podłożyć pod ten głośniczek, bo ogłuchnę :-D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...