Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecak 3-DAY ASSAULT PACK od krakmana


Recommended Posts

faragon, plecak jest u Krakmana na stronie internetowej od paru godzin, myślę, że trzeba będzie poczekać przynajmniej parę dni na pierwsze opinie. Jeśli o mnie chodzi, to z fot wnioskuję, że kolejna kopia kopii, kolory chociażby tego w ucp na fotach wyglądają dziwnie.

Link to post
Share on other sites

Nie chce zniechecac - macalem i oto moje uwagi:

-kiepskie tasmy i szwy

-klamry wolaja o pomste do nieba - szybko trzeba bedzie wymienic

-zamki sa cholernie glosne i nie wzbudzaja zaufania

-wspanialy material to...kodura, czyli tkanina poliestrowa

 

Wniosek: rzecz w sam raz dla airsoftowcow, czyli niedzielnych zolnierzy

Link to post
Share on other sites

kthulhu głosi najprawdziwszą prawdę . Dostałem ten plecak i już po przeróbkach wstępnych zrobiłem dziurę w materiale. Od biedy może przejściowo posłużyć.

 

Masz 10 pkt do lansu za plecak w MC ale jest on dla niewymagających.

Edited by Paul
Link to post
Share on other sites

I CIRAS w MC tu kosztuje 300, a na specshop 600 xD.

 

Jednak coś mi podpowiada, że to jest to samo. Różnica w cenach zapenie taka, bo CIRAS na specshopie to wersja "Multicam", a na taiwanie "Multicamo".

 

Panowie Krakowiaki, jakby kto te CIRAS'y organoleptycznie sprawdził dla dobra wszystkich tu obecnych to byśmy byli bardzo dźwięczni!

Link to post
Share on other sites

Materiał: tkanina nylonowa

 

Czyli cos "nylonopodobnego". Juz Nylon jest mizerny w porownaniu z cordura, a co dopiero bedzie sie dzialo z mieszanka nylonowa z "czyms"?

 

Ogolnie szkoda, ze CIRAS obecnie bedzie rozpalal cena (zapewne glownie mlodych), a nie jakoscia... Zal by mi bylo ot tak utopic 300 PLN :-/

Link to post
Share on other sites

Ale kolesia z CIRAS'em od Krakmana poznasz z daleka a u tych na prawdę z wytrawnym okiem błyśniesz tylko kontraktem :) Mnie przeraziła ochydna kopia ^7 chyba IBA myślałem że się rozpłaczę na widok materiału, taśm itp. A jedyną rzeczą którą bym teraz ew. kupił to czarny worek na magi i camela w CB jako że nie mam żadnego.

Link to post
Share on other sites

Fakt plecaki dla "niedzielnych żołnierzy" w sam raz ale kłócił bym się po pierwsze w przypadku tej kamizelki czy to w ogóle jest Woodland. A co prawda to prawda plecaki najlepiej ew. chestriggi jeśli komuś nie zależy na kontraktach ale większość sprowadzonego przez Krakmana asortymentu na prawdę woła o pomstę do nieba.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Co do sprzętu to zakupiłem u Krakmanów kiedyś plecak "3day" w kolorze czarnym. Gdy go otrzymałem okazało się, że kolor podchodzi lekko pod granatowy. Widać to przeważnie w słońcu. Niedawno też zainteresowała mnie niby IBA, więc zamówiłem ją w kolorze Oliv. Do koloru akurat tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Wygoda noszenia kamizelki jest na średnim poziomie. Rzepy trzymają dobrze. Po kilku przeróbkach można w niej jeździć na niedzielne wypady ale do dłuższych wypraw się nie nadaje, ponieważ z plecakiem nie da się praktycznie chodzić. Kupiłem na taiwangunie także ochraniacze na kolana i łokcie. Nity trzymają bardzo słabo na jednej ze strzelanek urwały mi się dwa nity zahaczając kolanem o gałąź.

To tyle na temat jakości sprzętu firmy ACM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...