Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Niedawno zostałem nieszczęśliwym posiadaczem układu zwierającego dwa tranzystory fet, który w zamyśle producenta służy do wspomagania sterowania silnikiem (jest o tym osobny temat).

 

Mosfet przyszedł do mnie bez jakiejklowiek instrukcji, a sklep także nie jest w stanie mi jej dostarczyć.

 

Dlatego zwracam się też z prośbą o pomoc i wskazanie co gdzie przylutować. Być może ktokolwiek wie :)

 

Poniżej umieszczam linki do zdjęć w/w układu.

 

dscf8410qk7.th.jpg

 

dscf8413ut0.th.jpg

 

dscf8422ft0.th.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

FLAq

Link to post
Share on other sites

Odegnij tranzystory i zrób zdjęcie tak aby było widać ścieżki pod nimi i jedno takie żeby było widać oznaczenia tranzystorów (lub je poprostu odpisz) to może będę w stanie powiedzieć coś więcej jak to podłączyć.

Jak narazie mogę tylko powiedzieć że układ nie jest wart swojej ceny (pod względem wykonania), a panowie z specshopu się nie popisali :/

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

A zwrócił ktoś uwagę na to jak jest płytka podpisana ;)

 

assassinRPG wkleiłeś instrukcje pokazującą możliwość podpięcia fetów z extreme fire lecz nie są one odpowiedzią na pytanie bo pokazują jak podpiąć feta do giwery a nasz kolega chce wiedzieć który punkt lutowniczy odpowiada za co.

Link to post
Share on other sites

Nie mogłem edytowac poprzedniego posta.

 

dscf8422ft0qax6.th.jpg

 

Czerwone punkty to miejsca podłaczenia kabli od silnikai baterii,a zielone to sterowanie fet-a(kable do spustu)

Dokładniejsze info. udziele po otrzymaniu fotografii drugiej strony układu

 

OLO układ z Systemy który przedstawiłes zaqiera jednego FET-a i działa w układzie SW-S(patrz schemat rys.2)

Edited by assassinRPG
Link to post
Share on other sites

Pytanie do Antola, gdzie przeniosłeś ten temat ( bo jakoś nie mogę znaleźć ;-) )

 

Jak piszesz do kogoś to nie przekręcaj ksywki byłbym bardzo wdzięczny, poprawiłem. Co do drugiego pytania nie odpowiem.......... /Antol

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...